Google Chrome با مشکلات جدی ذخیره سازی ابری مواجه است

رجیستر گزارش می دهد که گوگل به عنوان بخشی از انتشار نسخه پایدار کروم 110 در آخرین روز ژانویه 2023، رفع مشکل را در اولویت قرار داده است و به نقل از یک مهندس از این شرکت اظهار داشت: «مسدود کردن مسیرهای UNC تعدادی از مسیرها را شکست. موارد استفاده مشروع.»منبع

متناوب، حریم خصوصیمرورگرهای متمرکز مدتی است که در دستگاه های اپل در دسترس هستند، با گزینه تنظیم پیش فرضی غیر از Safari در سپتامبر 2020 به عنوان بخشی از iOS 14.

Google Chrome نمی‌تواند فایل‌ها را مستقیماً در آن ذخیره کند ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) و پشتیبان گیری ابری درایوها، گزارش های متعددی ادعا کرده اند.

موضوع ریشه در این دارد showOpenFilePicker() (در برگه جدید باز می شود) روش در API دسترسی به سیستم فایل Google (در برگه جدید باز می شود)، تلاشی برای اجازه دادن به برنامه های وب برای دسترسی به فایل ها و فهرست های محلی.

با این حال، در آزمایش کد نمایشی اشکال (در برگه جدید باز می شود) از گزارشی دیگر، ثبت نام (در برگه جدید باز می شود) همچنین هنگام تلاش برای باز کردن یک فایل Dropbox در نسخه Arm64 کروم 109 که روی macOS اجرا می شود، با این مشکل مواجه شد. همچنین اشاره کرد که مرورگرهای رقیب مانند موزیلا فایرفاکس و مبتنی بر کروم مایکروسافت اج، فایل ها را به خوبی در مکان های شبکه ذخیره می کردند.

پروژه فوگو گوگل، به اشتباه تهیه شده است

در نتیجه، صدای مجزای Project Fugu مانند راهی عالی برای باز کردن دستگاه اپل در مواجهه با چنگال سخت اپل بر روی برنامه‌هایی است که می‌خواهد کاربران اجرا کنند، حتی در مواجهه با حیرت از اتحادیه اروپا.

یک گزارش اولیه اشکال (در برگه جدید باز می شود) در ژانویه 2023 گزارش داد که نسخه ویندوز 32 بیتی کروم 109 هنگام تلاش برای ذخیره فایل‌ها با استفاده از مسیر کنوانسیون نام‌گذاری جهانی (UNC) با خطای «نمی‌توان این فایل را باز کرد» برخورد کرد، با این خطا که ادعا می‌کند مشکل این است که پوشه مقصد ذخیره “حاوی فایل های سیستمی” است.