Google Family Link ردیابی موقعیت مکانی به علاوه ویژگی‌های بهتر محدود کردن زمان صفحه نمایش را دریافت می‌کند

برگه «کنترل‌ها» ویژگی‌های قدیمی Family Link مانند توانایی تعیین محدودیت برای زمان صفحه نمایش برای دستگاه‌ها یا برنامه‌ها، محدود کردن انواع خاصی از محتوا، و «مدیریت [app] مجوزها.» یک افزوده جدید به نام Today Only وجود خواهد داشت که ابزار پایه زمان صفحه نمایش را لغو می کند. به عنوان مثال، اگر کودکی در اولین ابزار به حد مجاز رسید، می توانید زمان را با ابزار دوم افزایش دهید، اما فقط برای آن یک روز. پس از آن باید هر روز دوباره آن را تنظیم کنید.

گوگل دارد می دهد برنامه Family Link (در برگه جدید باز می شود) یک تغییر برای کاربر پسندتر بودن و در عین حال افزودن ویژگی های کنترل والدین بیشتر.

به‌روزرسانی‌های برنامه Family Link در هر دو دستگاه iOS و Android با انتشار موجی در دسترس خواهد بود، بنابراین حتماً مراقب زمان رسیدن آن به تلفن خود باشید. باید به آن نیز اشاره کنیم گوگل نسخه دسکتاپ Family Link را راه اندازی کرد (در برگه جدید باز می شود) که همه ویژگی های یکسان را به اشتراک می گذارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای راه اندازی حساب کاربری خود وارد شوید.

Google TV تغییر می کند

Family Link برای اولین بار پنج سال پیش به عنوان راهی برای والدین برای مدیریت نحوه استفاده کودکان از دستگاه‌های اندرویدی خود راه‌اندازی شد – برای مثال، تعیین محدودیت زمان صفحه نمایش. از آن زمان، این برنامه واقعاً توجه زیادی را از طرف Google جلب نکرده است، که باعث می شود این موج جدید به روز رسانی بیش از پیش مورد استقبال قرار گیرد. این شرکت بیان می کند که توسعه دهندگان از والدین برای طراحی مجدد بازخورد گرفتند (در برگه جدید باز می شود)، منجر به ایجاد سه تب جدید – Controls، Location، و Highlights – برای سازماندهی بهتر ویژگی‌های برنامه.

بخوان  موضوع یوفوها باید بررسی شود

یک نگاه جدیدمنبع

مکان، همانطور که از نام پیداست، با صفر کردن یک دستگاه و نشان دادن آن روی نقشه برگه، موقعیت مکانی فرزندشان را به والدین اطلاع می‌دهد. همچنین کاربران را از عمر باتری دستگاه مطلع می کند و هنگامی که کودک به مقصد رسیده یا از مقصد خارج شده است به آنها اطلاع می دهد. مشابه نقشه گوگل. صحبت از اطلاعات، برگه برجسته به والدین یک نمای کلی از رفتار کودک می دهد (در برگه جدید باز می شود) در دستگاه آنها به شما می‌گوید از چه برنامه‌هایی استفاده می‌کنند، چه مدت از آن‌ها استفاده کرده‌اند، و آیا سعی کرده‌اند به محتوای محدود دسترسی داشته باشند. گوگل بیان می‌کند که برنامه‌هایی برای گسترش برگه برجسته‌ها برای گنجاندن «بینش‌های مفیدتر» وجود دارد، اما جزئیاتی ارائه نکرد.

در کنار Family Link، Google TV سهم خود را از تغییرات مناسب برای کودکان دریافت خواهد کرد (در برگه جدید باز می شود) از جمله توصیه‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی و «لیست‌های نظارتی تحت مدیریت والدین». دومی به والدین اجازه می‌دهد محتوایی را که فرزندانشان می‌توانند در این سرویس تماشا کنند، از داخل نمایه خود والدین اضافه یا حذف کنند. Google TV همچنین یک “تجربه تحت نظارت در YouTube” را به عنوان راهی برای معرفی کودکان به این پلتفرم ارائه خواهد کرد. البته، تجربه YouTube مجموعه‌ای از کنترل‌های والدین خود را خواهد داشت.

بخوان  یک‌چاله گرسنه در نزدیک‌ترین فاصله به زمین کشف شد
با Google تماس گرفتیم و اطلاعات بیشتری درباره آینده Family Link درخواست کردیم. یکی از سخنگویان شرکت به ما گفت که در حال حاضر چیز دیگری برای اشتراک گذاری ندارد.