Google Messages می تواند برنامه بعدی باشد که هوش مصنوعی اضافه می کند

ما می‌توانیم از روی صفحه‌نمایش‌ها ببینیم که لحن‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، از جمله هیجان‌انگیز، رسمی، و غنایی – که پاسخی را در قالب یک شعر کوتاه بر اساس دستور کاربر ارائه می‌کند.

یک نوع جادو

این از اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده با 9to5Google (در برگه جدید باز می شود)و همچنین کد مخفی که قبلاً در برنامه مشاهده شده است. به نظر می‌رسد که این ویژگی Magic Compose نامیده می‌شود و پاسخ‌های هوشمندی را که قبلاً در Google Messages ظاهر می‌شوند، گسترش می‌دهد.منبع

به نظر می‌رسد که می‌توانید هنگام پاسخگویی به Magic Compose شروع کنید، یا اجازه دهید آن را به طور کامل بر اساس زمینه‌ی مکالمه، پاسخی ارائه دهد. همچنین در این تصاویر با نشان آزمایشی برچسب گذاری شده است.

با این حال، در چند ماه گذشته، گوگل توسط رقبایی مانند OpenAI و مایکروسافت پیشی گرفته است، که موتورهای مولد هوش مصنوعی را سریعتر و با هیاهوی بیشتر به بازار عرضه کرده اند. گوگل با بارد مقابله کرده است، اما همچنان عقب مانده است.

ما نباید تعجب کنیم که چنین چیزی در آینده نزدیک برای Google Messages منتشر می شود: Google ابزارهای مشابهی را در برنامه های Gmail، Google Docs و Google Sheets خود در هفته های اخیر اعمال کرده است.