iCloud Down: چه اتفاقی می افتد و چه زمانی برمی گردد؟


تازه کردن

وضعیت سرویس iCloud اپل بر اساس Downdetector

(اعتبار تصویر: Downdetector)

تا حدود 15 دقیقه پیش، تنها 113 گزارش از مشکلات مربوط به سرویس ایمیل iCloud وجود داشت، بنابراین طوفان، همانطور که بود، احتمالاً پایان یافته است. اگر همچنان با مشکلاتی مواجه هستید، احتمالاً ظرف 15 تا 20 دقیقه آینده برطرف خواهند شد.

وضعیت سرویس iCloud اپل

(اعتبار تصویر: اپل)

طبق گفته اپل، همه سرویس‌ها به حالت خوب بازگردانده شده‌اند، بنابراین ما فعالیت آنلاین و Downdetector را برای هرگونه گزارش جدید از مشکلات جاری iCloud نظارت خواهیم کرد.

گزارش Downdetector در مورد سرویس iCloud انگلستان

(اعتبار تصویر: Downdetector)

به نظر می‌رسد که بریتانیا نیز مانند ایالات متحده با iCloud مشکلات مشابهی را تجربه می‌کند، اگرچه در بریتانیا، احتمالاً کاربران کمتری تحت تأثیر قرار می‌گیرند زیرا بعد از ساعات کاری است. با این حال، برای هر کسی که سعی در انجام برخی کارهای شخصی دارد، احتمال دارد که قطع برق به همان اندازه ناامید کننده باشد.

اسکرین شات از ردیاب پایین که قطع شدن iCloud اپل را نشان می دهد

(اعتبار تصویر: Downdetector)

سرویس‌های عمده‌ای که به نظر می‌رسد مورد ضربه قرار گرفته‌اند، ایمیل iCloud است که اپل آن را به‌عنوان یک قطعی کامل گزارش می‌دهد و برخی از قطع‌های جزئی برای سایر برنامه‌ها گزارش شده است.

بیشتر ببین

کاربران برای ابراز نارضایتی خود از قطعی iCloud به X (توئیتر سابق) مراجعه کرده اند. ردیاب گزارش حداقل 1499 گزارش مشکل از ساعت 4:06 بعد از ظهر EST.

بیشتر ببین

منبع