IRS در حال کار بر روی یک جایگزین TurboTax برای تسهیل ثبت مالیات شما است

در حال حاضر، شهروندان ایالات متحده معمولاً سالانه حدود 200 تا 300 دلار برای امتیازات ثبت مالیات خود می پردازند، و تنها جیب های کوچکی از جمعیت واجد شرایط دریافت خدمات رایگان هستند.

اظهارنامه مالیاتی رایگان در ایالات متحده

توضیحاتی در مورد یک صفحه اخبار سازمان امور مالیاتی (در برگه جدید باز می شود) می‌خواند: «قانون کاهش تورم طیف گسترده‌ای از قوانین مالیاتی را تغییر داد و بودجه‌ای را برای بهبود خدمات و فناوری ما فراهم کرد تا ثبت مالیات برای شما آسان‌تر شود».

مطابق با واشنگتن پست (در برگه جدید باز می شود)، دولت پیشنهادی نرم افزار مالیاتی انتظار می‌رود که برای تعدادی منتخب در دسترس باشد تا در آماده‌سازی برای سال جدید، زمانی که سال مالیاتی ایالات متحده آغاز می‌شود، امتحان کنند، هرچند که عرضه کامل ممکن است ماه‌ها یا حتی سال‌ها باقی بماند.منبع

سرویس درآمد داخلی (IRS) – نهاد آمریکایی که مسئول جمع آوری مالیات های فدرال ایالات متحده است – بر روی یک سیستم اظهارنامه مالیاتی دیجیتال جدید کار می کند که قرار است رایگان باشد و تهدیدی عظیم برای بازار آماده سازی مالیاتی تحت سلطه افرادی مانند TurboTax.

GAO توصیه کرد که IRS “با ذینفعان مربوطه برای شناسایی و توسعه گزینه های اضافی برای ارسال آنلاین رایگان اظهارنامه های مالیاتی که منعکس کننده دستورالعمل های فعلی برای خدمات دیجیتال فدرال باشد” همکاری کند، اما از آوریل 2022 IRS مخالفت کرد.