NetSuite: کسب و کارها در حال یادگیری زندگی با چالش های بزرگ جهانی هستند

مطالعه بیش از 2100 بنیان‌گذار و کارگر بریتانیایی نشان داد که چالش‌های اصلی پیش روی بنیان‌گذاران افزایش هزینه/تورم (62%)، افزایش هزینه‌های انرژی (50%)، و اثرات منفی رکود اقتصادی (48%) است. اگرچه برخی از این ارقام ممکن است بالا به نظر برسند، NetSuite خاطرنشان می کند که نگرانی ها در مورد تورم در واقع 26 درصد نسبت به سال 2022 کاهش یافته است و نگرانی ها در مورد رکود اقتصادی 35 درصد کاهش یافته است.

وقتی صحبت از فناوری به میان می‌آید، این مطالعه نشان می‌دهد که ابر به نظر می‌رسد متحدی حیاتی برای بسیاری از کسب‌وکارها باشد، به طوری که ۷۲ درصد از بنیان‌گذاران گفته‌اند که از فناوری ابری برای عبور از چالش‌های اقتصادی استفاده می‌کنند – و تقریباً همه (۹۴ درصد) مزایای آن را می‌بینند. توانایی اداره تجارت خود از راه دور، توانایی انجام گزارشات مالی دقیق و توانایی خودکارسازی فرآیندهایی مانند حقوق و دستمزد و صورتحساب به عنوان برخی از بزرگترین مزیت های استفاده از فناوری ابری نام برده می شود.

گزارشی از غول نرم افزار حسابداری NetSuite نشان می دهد که تقریباً سه چهارم (71٪) بنیانگذاران کسب و کار نسبت به سال قبل نسبت به آینده خود در سال 2023 خوشبین تر هستند.