Samsung Galaxy S23 به طور پیش فرض روی Adobe Lightroom است – چه بخواهید چه نخواهید

فایل‌های RAW که برای حرفه‌ای‌ها ترجیح داده می‌شود، به عکاسان اجازه می‌دهد عکس‌هایی با وضوح بالا و آغشته به رنگ‌ها و جزئیات در دنیای واقعی بگیرند. با این حال، اندازه فایل های حجیم، و عدم پشتیبانی از ویرایش RAW در همه به جز بهترین جایگزین های Adobe Lightroom، به این معنی است که مدیریت و سازماندهی تصاویر می تواند برای اکثر عکاسان موبایل مشکلی غیرقابل دسترس باشد.

ادغام لایت روم گلکسی اس 23 مزایای آشکاری دارد، از جمله فضای ذخیره ابری پشتیبانی و آنچه که ادوبی به طور کلی به آن «حرفه ای مجهز به هوش مصنوعی» می گویند، فتوشاپابزارهای ویرایش کلاس.” برنامه موبایل Adobe Lightroom رایگان است – بنابراین هزینه بیشتری برای کاربران نخواهد داشت، اگرچه الف ابر خلاق اشتراک ویژگی های پیشرفته را در دسکتاپ، موبایل و آنلاین باز می کند. یک نسخه آزمایشی رایگان دو ماهه لایت روم همراه با سری G23 سامسونگ ارائه می‌شود تا قرارداد «پیش‌فرض» را شیرین کند.

جاشوا سونگدا چو، معاون اجرایی و رئیس بخش بصری گفت: «سامسونگ مفتخر است که مجموعه‌ای از ابزارها را در سری گلکسی S23 ارائه می‌کند که تجربیات عکاسی کاربران گلکسی را متمایز می‌کند و لایت روم را به‌عنوان ابزار پیش‌فرض ویرایش Expert RAW برای گوشی‌های هوشمند گلکسی ما ارائه می‌کند. تحقیق و توسعه SW، کسب و کار تجربه موبایل در سامسونگ.

اما یک شکار کوچک وجود دارد. کاربران مجبور نخواهند شد از Lightroom استفاده کنند، اگرچه از آنها خواسته می شود. با این حال، پس از نصب بر روی Galaxy S23، Galaxy S23 Plus و Galaxy S23 Ultra، این برنامه به “پیش فرض و تنها” تبدیل می شود. ویرایشگر عکساسکات بلسکی، مدیر محصول و معاون اجرایی Creative Cloud در Adobe گفت.

تیم Samsung-Adobe: چه چیزی جدید است و چرا؟

در مشارکتی که در طول Samsung Unpacked، برنامه دوربین RAW به سبک DSLR سامسونگ دارای یکپارچه سازی لایت روم خواهد بود. عکاسان موبایلی می‌توانند با چند ضربه به سازمان‌دهنده عکس Adobe عکس‌برداری کرده و صادر کنند.منبع

با همگام سازی سامسونگ اپلیکیشن دوربین به لایت روم، شرکت‌ها امیدوارند که چالش انتقال تصاویر RAW از دستگاه‌ها به a برنامه ویرایش عکس که می تواند فایل های فشرده نشده را مدیریت کند.

بلسکی گفت: «ترکیب Expert RAW با ابزارهای ویرایش قدرتمند و در عین حال قابل دسترس لایت روم، از پیش تنظیم‌ها و آموزش‌ها به هر کسی این امکان را می‌دهد تا در سطح حرفه‌ای تصاویر خود را بهبود بخشد.

صاحبان جدید سامسونگ گلکسی اس 23 سری استفاده انحصاری را دریافت خواهد کرد Adobe Lightroom برای ویرایش عکس RAW – چه آنها آن را دوست داشته باشند یا نه.