Twitter API دیگر رایگان نیست زیرا پلتفرم شارژ می شود و توسعه دهندگان را عصبانی می کند

به نظر می رسد که توسعه دهندگان در تلاش هستند تا از حجم عظیمی از داده ها در پلتفرم استفاده کنند. به عنوان حساب توسعه دهنده توییتر در یک موضوع گفت (در برگه جدید باز می شود)، طی سال‌ها، صدها میلیون نفر بیش از یک تریلیون توییت ارسال کرده‌اند که هر هفته میلیاردها توییت دیگر ارسال شده است… داده‌های توییتر یکی از قدرتمندترین مجموعه‌های داده در جهان هستند. قیمت جدید برای این ردیف مشخص نشده است. در عوض، با این حساب اشاره شد که در هفته آینده جزئیات بیشتری ارائه خواهد کرد.

پول درآوردن

این بدان معنا نیست که این پلتفرم هزاران دلار از توسعه دهنده برای استفاده از API توییتر برای ساخت ربات دریافت می کند (ما هنوز این را نمی دانیم). این کاملا ممکن است توسعه دهندگان فقط باید پرداخت کنند 99 دلار در ماه یا کمتر (در برگه جدید باز می شود) برای دسترسی با این حال، با توجه به اخیر ممنوعیت برنامه های شخص ثالث به عنوان بخشی از “اجرای … قوانین طولانی مدت API” و 12.5 میلیارد دلار کوه بدهی (در برگه جدید باز می شود) ایلان ماسک به دلیل خرید توییتر خود تحت فشار است، تصور اینکه چیزها ارزان بمانند دشوار است.

مایه شرمساری است که توییتر همچنان به توسعه دهندگان پشت می کند. API ها یک راه عالی برای کاربران برای بهبود یک سرویس بدون نیاز به شرکت وقت و هزینه برای توسعه یک ویژگی جدید است. اگر به فکر ساختن ربات‌ها با یک API در سرویس دیگری هستید، توصیه می‌شود از برخی از آن‌ها استفاده کنید. محافظت نقطه پایانی برای ایمن نگه داشتن شما.

بخوان  تعرفه ارتباطات در پیاده روی اربعین نسبت به سال ۹۸ کاهش یافته است

منبع

دسترسی به Twitter API نسخه 1.1 و نسخه 2 به زودی با “سطح پایه پولی” جایگزین خواهد شد که ممکن است پشتیبانی شخص ثالث را بیشتر فلج کند. توییتر API (در برگه جدید باز می شود) به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه می دهد تا به داده های عمومی در دسترس توییتر برای ایجاد ربات یا برنامه برای سایت دسترسی داشته باشند. ما فقط در مورد ربات هایی مانند RemindMe_OfThis صحبت نمی کنیم که اساساً توییت هایی را به کاربران یادآوری می کنند. محققان در گذشته از API استفاده کرده اند ردیابی سخنان نفرت آنلاین (در برگه جدید باز می شود).