Waze به کیهان ضربه می زند تا رد شدن از ترافیک را سرگرم کننده تر کند

نیمه دیگر به‌روزرسانی که راه‌اندازی رسمی «Customize Your Drive» است، محدود نیست و ۱۲ بسته محتوای محدود قبلی را به وسایل دائمی Waze تبدیل می‌کند.

شبیه به مضامین زودیاک، اینها صدای ناوبری، حالات و نماد وسیله نقلیه را تغییر می دهند، اما با تاکید بیشتر بر فرهنگ پاپ. مثلاً می‌توانید از ستاره‌های پاپ، کریستینا آگیلرا، کهلانی یا بوی جورج بخواهید که شما را به وقت پزشکتان ببرند.

با مجموعه زودیاک (در برگه جدید باز می شود)، می توانید نماد ماشین درون برنامه ای را نشان نجومی شما داشته باشید، مانند یک وسیله نقلیه قرمز برای سرطان با نماد آن روی سقف، و راهنمای پیمایش را با صدایی که به طور خاص با موضوع شما طراحی شده است، عوض کنید. به عنوان مثال، صدای برج حمل از دیگران پرانرژی تر است، در حالی که صدای ترازو سردتر است.منبع نمادهای خلقی همچنین می توانند با علامت خود مطابقت داشته باشند تا سایر کاربران Waze یک شیر برای لئو یا یک ماهی برای ماهی ببینند. هر یک از سه گزینه را می توان به تنهایی فعال کرد، بنابراین آیکون ها را می توان تغییر داد در حالی که صدای ناوبری بدون تغییر باقی می ماند.

Waze همچنان در حال ارائه گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید در برنامه تلفن همراه خود، از جمله تم‌های زودیاک است، تجربه رانندگی را سرگرم‌تر می‌کند.

همکاری Waze با Halo Infinite بازگشت به طرفداران این امکان را می دهد که Master Chief یا Escharum آنتاگونیست بازی را به عنوان ناوبر خود انتخاب کنند (بله، نمادهای وسیله نقلیه Warthog و Ghost بازگشته اند). و اگر حوصله شوخی‌های با ارزش پدر را دارید، تم گربه‌ها یا سگ‌ها آنقدر شما را با جناس بمباران می‌کند که می‌خواهید تلفنتان را از پنجره بیرون بیندازید.