Web.com و GoDaddy به IONOS و Wix در جنبش ادغام هوش مصنوعی Generative می‌پیوندند

آخیم وایس، مدیر عامل IONOS گفت: «برای شرکت فناوری مانند IONOS، هوش مصنوعی کاملاً جدید نیست.

سایر عناصر قابل تنظیم شامل آهنگ های طراحی، کلمات کلیدی و تولید محتوای چند زبانه به بیش از 10 زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و ماندارین است.

GoDaddy از هوش مصنوعی استفاده می کند

این ویژگی به عنوان یک نسخه بتا در برنامه های MyWebsite Now Plus و Pro ادغام شده است و از API (رابط برنامه نویسی برنامه) gpt-3.5-turbo از OpenAI استفاده می کند.منبع

همراه با Wix و IONOS که هر دو اخیراً راه‌اندازی سازنده متن هوش مصنوعی و ادغام ChatGPT خود را اعلام کردند، Web.com اکنون یک تولیدکننده نام دامنه هوش مصنوعی و نویسنده AI ارائه می‌کند، در حالی که GoDaddy سه محصول جدید هوش مصنوعی را ارائه می‌کند که اکنون از هوش مصنوعی مولد استفاده می‌کنند.

تصاحب ساخت وب سایت هوش مصنوعی

مولد متن از رابط برنامه نویسی برنامه (API) ChatGPT 3.5 Turbo از OpenAI استفاده می کند. ادغام جدید به این معنی است که SMB ها می توانند حضور آنلاین خود را کنترل کنند و در زمان و منابع ارزشمند صرفه جویی کنند و در عین حال محتوای وب جذابی ایجاد کنند.

به عنوان مثال، GoDaddy این ابزارهای هوش مصنوعی را با در نظر گرفتن کارآفرینان ساخته است. به عنوان مثال، کاهش تلاش برای ایجاد محتوایی که مشتریان آن‌ها را جذب و درگیر می‌کند، وقت صاحبان کسب‌وکارهای کوچک را آزاد می‌کند تا بر رشد کسب‌وکارشان تمرکز کنند و وقت خود را به خانواده‌هایشان اختصاص دهند.»

و IONOS؟

Web.com می گوید که هم مولد نام دامنه هوش مصنوعی و هم نویسنده هوش مصنوعی برای رفع برخی از موانع اولیه در هنگام ساخت یک سایت توسعه یافته اند.

با این حال، ما مفتخریم که فناوری هوش مصنوعی را در یک محصول ادغام کرده و از مشتریان خود در نوشتن و نگهداری وب‌سایت خاص صنعت پشتیبانی می‌کنیم. هوش مصنوعی بیشتر به دیجیتالی شدن شرکت‌های کوچک و متوسط ​​سرعت می‌بخشد.”

ادغام جدید ChatGPT IONOS در IONOS MyWebsite Now Plus و Pro اضافه شده است تا به مشتریان خود در ایجاد وبلاگ، متن و سرفصل در چند ثانیه کمک کند.

با توضیحات محصول فروشگاه آنلاین، مجموعه‌ای از اعلان‌ها از طریق سه مدل هوش مصنوعی اجرا می‌شوند تا خلاصه‌ای را ارائه کنند که به صورت آنلاین در توضیحات کالا حذف می‌شود.

گوراو پانی، رئیس گروه مستقل GoDaddy ایالات متحده، گفت: “ما از مشاغل کوچک شنیده ایم که می خواهند تجارت خود را توسعه دهند، اما آنها همچنین می خواهند تعادل بین کار و زندگی خود را بهبود بخشند.”

برنامه گفتگوی GoDaddy پیام های خدمات مشتری را خلاصه می کند و به روز رسانی جدید تبلیغات پلت فرم اجتماعی شامل تبلیغات دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی مولد برای مشاغل کوچک است.

همانطور که ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی در همه انواع صنایع محبوب تر می شوند، مجموعه ای از خدمات سازنده وب سایت نیز در حال افزایش هستند.

«با این ویژگی‌های هوش مصنوعی، کارآفرینان می‌توانند بهترین دامنه‌ها را برای کسب‌وکار خود انتخاب کنند و محتوای جذابی را بدون اینکه خودشان متخصص کپی‌نویسی باشند، ایجاد کنند. مثل این است که یک مدیر خلاق یا کپی رایتر اختصاصی در اختیار داشته باشید.»

این ابزار بسته به نیازهای محتوا، اعلان‌ها و رابط‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که به آسانی می‌توان محتوا را با نیازهای خاص تنظیم کرد، به عنوان مثال، ایموجی‌ها برای پست‌های اجتماعی.

Web.com و GoDaddy به آخرین ارائه دهندگان میزبانی وب سایت تبدیل شده اند که ویژگی های جدید هوش مصنوعی را در مدل ساخت وب سایت فعلی خود ادغام کرده اند.