WhatsApp در WearOS راه‌اندازی می‌شود و به شما کمک می‌کند بدون گوشی هوشمند در ارتباط باشید

چیزهای بیشتری برای WearOS در راه است. در I/O 2023، گوگل سه مورد جدید را معرفی کرد Spotify کاشی ها “به زودی” خواهند آمد. این کاشی‌ها به کاربران این امکان را می‌دهند که مستقیماً «قسمت‌های جدید پادکست‌های مورد علاقه‌تان را پخش کنند»، ببینند چه چیزی در چرخش موسیقی شما وجود دارد، و دسترسی به فهرست پخشی که توسط دی جی هوش مصنوعی سرویس.

در اصل در طی اعلام شد Google I/O 2023، این نسخه به شما اجازه می دهد تا بسیاری از کارهای مشابه WhatsApp را در تلفن های هوشمند انجام دهید. کاربران می‌توانند پیام‌های متنی، پیام‌های صوتی، ایموجی‌ها و پاسخ‌های سریع را از طریق یک ابزار پوشیدنی بدون نیاز به اتصال تلفن خود ارسال کنند. این یک برنامه مستقل و مناسب است. برای پاسخ دادن به پیام ها، لازم نیست دستگاه تلفن همراه خود را وصل کنید گزینه وجود دارد البته، رمزگذاری سرتاسری که پلتفرم با آن شناخته شده است، در اینجا وجود دارد. آگاه باشید واتس اپ در WearOS با سایر نسخه ها همتراز نیست. دسترسی به ویژگی های در مقیاس بزرگ مانند جوامع. حتی نمی تواند بسازد تماس های VoIP (صدا از طریق پروتکل اینترنت).، فقط آنها را دریافت کنید

منبع

البته ممکن است اشتباه کنیم، اما امیدواریم پرچمدار جدید سامسونگ هفته آینده رونمایی شود.

ببینید، واتس‌اپ در ابتدا قرار بود در هفته‌های پس از Google I/O 2023 بر روی سیستم‌عامل منتشر شود. اما چند ماه به عقب انداخته شد تا یک هفته قبل از Galaxy Unpacked. با توجه به واقعیت واتس اپ میلیاردها کاربر دارد در سرتاسر جهان، نمی‌توانیم احساس کنیم که عرضه به دلیل تلاش برای افزایش علاقه به ساعت‌های هوشمند به تعویق افتاده است. به طور دقیق تر، گلکسی واچ 6 فوق الذکر.

هم اکنون می توانید واتس اپ را بر روی ساعت هوشمند خود نصب کنید فروشگاه Google Play. با این حال، یک نکته وجود دارد: پوشیدنی باید نسبتاً جدید باشد زیرا باید روی WearOS 3 اجرا شود. این شامل دستگاه هایی مانند ساعت پیکسل یا هر چیزی از گلکسی واچ 5 سلسله. افرادی که ساعت‌های قدیمی‌تری دارند، خوش شانس نیستند.