YouTube’s Go Live Together به شما امکان می دهد یک پخش زنده را میزبانی کنید – اما یک نکته وجود دارد

یک دوست را بگیرید و یک جریان مشترک را شروع کنید 🤝🤩 با معرفی Go Live Together، روشی جدید برای شروع آسان پخش جریانی مشترک و دعوت از مهمان، همه از طریق تلفن شما! 📱سازندگان برای میزبانی جریان‌های مشترک به بیش از ۵۰ مشترک نیاز دارند، اما هر کسی می‌تواند مهمان باشد! اطلاعات بیشتر در اینجا: pic.twitter.com/lmDDogXQ5t2 فوریه 2023

بیشتر ببین

دسترسی

از نظر فنی، Go Live Together برای اولین بار در ابتدای نوامبر 2022 راه اندازی شد، زمانی که برای اولین بار در تاریخ فاش شد. کانال Creator Insider خود YouTube (در برگه جدید باز می شود). در آن زمان، آن را تنها برای تعداد معدودی از تولیدکنندگان محتوا در دسترس بود، و از نظر ظاهری، از آن زمان تغییر زیادی نکرده است.

گزارش های دیگر بیان می کنند (در برگه جدید باز می شود) این امکان برای یک کانال میزبان وجود دارد که پخش جریانی مشترک را از طریق YouTube روی دسکتاپ برنامه ریزی کند، اما تا آنجا که پیش می رود. در نهایت باید از برنامه تلفن همراه استفاده کنید تا در واقع پخش زنده را داشته باشید. تا زمانی که Go Live Together روی دسک‌تاپ وارد شود، همیشه می‌توانید Google Meet را امتحان کنید. تابستان قبل پشتیبانی Google Meet برای میزبانی رویدادهای بزرگ در این پلتفرم به YouTube گسترش یافت.

نکته کوچک این است که کانال میزبان باید حداقل 50 مشترک داشته باشد تا بتوانند از این ویژگی استفاده کنند. با این حال، دعوت کننده با این الزام محدود نمی شود. این می تواند هر کسی باشد: کانال های بزرگ یا کوچک.

منبع

روشی که کار می کند این است که یک سازنده می تواند کاربر دیگری را برای میزبانی مشترک یک جریان زنده دعوت کند. شما می‌توانید هر بار فقط یک مهمان را میزبانی کنید، اما افراد دیگر را می‌توان در همان جریان مستقیم به داخل و خارج چرخاند. این شبیه به نحوه عملکرد تماس FaceTime منهای قابلیت گروه است.