استخدام در شرکت گوگل پس از ۳۹ بار شکست!

استخدام در شرکت گوگل

” تیلور کوهِن ” بار‌ها و بار‌ها برای دست یافتن به شغل مورد علاقه اش شکست خورد، اما از دنبال کردن هدف و رویای خود دست نکشید و ناامید نشد. کوهن با وجود آنکه ۳۹ بار تلاش وی برای استخدام در شرکت گوگل با شکست روبه رو شد، اما سرانجام موفق شد به رویای خود دست یابد. این جوان بااراده در مرتبه چهلم موفق شد در شرکت گوگل استخدام شود.


کوهن با انتشار پستی ماجرای تلاش خود برای دست یافتن به این هدفش را در لینکدین به اشتراک گذاشت. در عکسی که کوهن منتشر کرده مشاهده می‌شود که او برای اولین بار در آگوست ۲۰۱۹ در این غول فناوری درخواست کار می‌دهد، اما درخواست وی رد می‌شود. او سپس دوبار در سپتامبر سال ۲۰۱۹ درخواست خود را ارائه می‌کند، اما هر دو بار درخواست وی رد می‌شود.

این داستانی است که به شما انگیزه می‌دهد تا هرگز ناامید نشوید. بی گمان دست یافتن به شغل مورد علاقه آسان نیست. رسیدن به این هدف، نیاز به تلاش سخت، صبر و پشتکار دارد. با این حال برخی افراد پس از چند بار تلاش ناامید می‌شوند، زیرا می‌ترسند که با درب‌های بسته پیاپی مواجه شوند. اما سوژه ماجرای ما از آدم‌هایی نبود که به این آسانی دست از هدف خود بکشد.

او پس از یک استراحت کوتاه، در ژوئن سال ۲۰۲۰ و در زمان همه گیری کرونا بار دیگر درخواست کار می‌دهد، اما باز موفق نمی‌شود. تمامی تلاش‌های کوهن برای استخدام در گوگل منجر به شکست می‌شود تا در ۱۹ جولای سال ۲۰۲۲ او توسط گوگل انتخاب و استخدام می‌شود.

بخوان  پر و بال ربات جدید به قابلیت های پهپادی اش کمک می کند

بیشتر بخوانید


پشتکار داشتنمنبع

کوهن در شرح عکس که منتشر کرد نوشت: «میان پشتکار و جنون (دیوانگی) مرز باریکی وجود دارد. من هنوز در تلاش هستم بفهمم کدام یک در من وجود دارد.»