تعمیر فر اجاق گاز در منزل + 3 مشکل فر که در منزل قابل تعمیر هستند | سناپویان

تعمیر فر اجاق گاز در منزل + 3 مشکل فر که در منزل قابل تعمیر هستند | سناپویان

در اجاق گاز های جدید، نازل نیاز به تنظیم ندارد اما در صورتی که سوراخ نازل مسدود شده باشد، باید با کمک سوزن اقدام به تمیز کردن سوراخ نازل نمود. با قاطعیت نمی توان گفت که تمامی ولوم های گاز و اجاق گاز موجود می باشد . اما تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی برندهای اروپایی ،ولوم گازهای بوش و آریستون و….در اختیار دارد . ابتدا بررسی کنید که چدنی ها و سرشعله ها جابهجا نشده باشد زیرا در صورتی که این قطعات به درستی در جای خود قرار نگیرد جرقه زن ها به هیچ وجه عمل نخواهد کرد . اما در صورتی که در سیستم ظاهری ایرادی وجود نداشته باشد ایراد از جرقه زن ،سیم فندک و یا ترانس تبدیل می باشد. برای اینکه مشکلات خودتان را رفع کنید با ما در تماس باشید تا ما مشکلات شما را با بهترین تکنسین ها رفع کنیم این افراد با سال ها سابقه و تجربه در خدمت شما عزیزان هستند و محصولات شما را با بهترین روش و در سریع ترین زمان رفع مشکل میکنند.

  • اجاق گاز آریستون با شکل ظاهری بسیار شکیل و تکنولوژی که دارد مناسب ترین انتخاب برای خانه و آشپزخانه شما است زیرا عملکرد آن نیز بسیار خوب است.
  • باز هم ابتدا برق اجاق گاز را قطع کنید و پنل پشت کنسول را جدا کرده و مورد بررسی قرار دهید؛ بعد از پیدا کردن کلید بی نهایت با مولتی متر خرابی ها و داغ شدگی های سیم ها را چک کنید.
  • این نوع نشتی در کنار خطر و آسیبی که به همراه دارد، ممکن است روی جریان شعله گاز هم تاثیر بدی بگذارد.
  • اما اگر مشکل شما سوختن زرد رنگ شعله است، باید کرکره را باز کنید تا شعله آبی رنگ شود.
  • چنانچه باز هم شعله آن کوتاه بود، پیچ تنظیم‌کننده آن را در جهت عکس عقربه‌های ساعت بچرخانید تا تنظیم شود.
بخوان  لیست قیمت انواع پاور منبع تغذیه کامپیوتر Power computer

در صورتیکه با مشکلاتی مانند موارد فوق مواجه شدید و نتوانستید اجاق گاز را برای استفاده روشن کنید با ما تماس بگیرید. با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند. در صورتی که حسگر دما موجب داغ شدن بیش از حد فر نبود باید به سراغ ترموستات کنترل فر برویم که یکی از کنترل های اصلی داخل فر است و المنت های کباب پز و پخت و پز را کنترل می کند. در صورتی که یکی از این ترموستات ها خراب شود، موجب می شود که فر بیش از حد داغ شود و باید آن را تا حدود ۵۰ درجه فارنهایت تنظیم کرد. در مرحله آخر باید برد الکترونیک اجاق گاز مورد بررسی قرار گیرد، باید چک کردن برد کنترل می توانید از درستی خروجی رله بر مطمئن شوید.باز هم متذکر می شویم که این عمل یک تست ولتاژ است و باید توسط کارشناسان مربوطه انجام شود.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی سی ام امداد برای تعمیرات اجاق گاز رومیزی، توکار یا مبله و انواع فر

لوفرا یکی از برندهای معروف اجاق گاز است که باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر و عیب یابی شود. تعمیرگاه آذین سرویس در تهران ، کرج و البرز خدمات تعمیرات اجاق گاز پیلوت در محل را با تعمیرکار متخصص و حرفه ای ارائه می دهد. در صورتی که با مشکل روشن نشدن فر اجاق گاز روبرو شدید، از موارد زیر برای تعمیرات اجاق گاز استفاده کنید؛ روشن نشدن اجاق گاز یا فر آن از مشکلاتی است که ممکن است خیلی وقت‌ها برای دستگاه شما پیش بیاید. در این بخش مشکل روشن نشدن اجاق گاز در انواع اجاق‌های گازی، برقی، فر گاز و … بررسی شده است.

بخوان  یک لیوان هوش مصنوعی برای همه! 1 بیتی

پیلوت خاموش می‌شود

برای اینکه نیاز به تعمیر اجاق گاز و فر نداشته باشید باید در نوع نگهداری و استفاده از آن تجدید نظر کنید. به همین ترتیب، در تعمیر یا سرویس قطعات دیگر، به‌خصوص در قطعات مربوط به اجاق گازهای جدید و پیشرفته که دارای قطعات هوشمند هستند، هزینه کمی بالاتر است. اگر به دنبال یافتن هزینه دقیق مربوط به تعمیر قطعه خاصی از اجاق گاز خود هستید کافیست به یکی از سایت‌های مربوط به شرکت‌های خدماتی رجوع کنید تا از این هزینه آگاه شوید.

سوالات متداول تعمیر اجاق گاز

سرویس دوره ای اجاق گاز میتواند از به وجود آمدن این مشکلات کوچک جلوگیری کند و در هنگاه به وجود آمدن مشکل، در هنگام سرویس دوره ای مشکل به صورت کامل از بین خواهد رفت. در استفاده از گاز رومیزی بروز برخی خرابی ها متداول است که برخی از آن ها در تعمیر گاز رومیزی توسط کارشناسان تعمیر24 مورد بررسی قرار گرفته است. تمامی تکنسینهای ما دوره های پیشرفته تعمیر اجاق گاز را به صورت حرفه‌ای گذراندند. خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری هود، فرتوکار، اجاق گاز صفحه ای و … به صورت شبانه روزی قابل انجام است.