ستاد فراخوان اقتصاد دانش‌بنیان غذا و کشاورزی برای تنوع بخشی به خوراک دام و طیورفراخوان تنوع‌بخشی به خوراک دام و طیور به ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان غذا و کشاورزی اعلام شد.

به گزارش ایسنا، هدف از اعلام فراخوان تنوع‌بخشی به منابع دام و طیور، تنوع بخشی به خوراک دام و طیور و مشکلات و مشکلات مرتبط در این حوزه، توسعه فناوری‌های نوین در تولید و استفاده از منابع خوراک دام و طیور، ارتقای کیفیت و بهره‌برداری از این منابع، تولید محصولات متنوع و بومی به عنوان منبع خوراک دام و طیور به منظور افزایش تنوع غذایی و تغذیه، تولید و استفاده از منابع خوراک دام و طیور محلی و سنتی، توسعه هوشمندسازی در واحدهای تولیدی است.

طرح‌های ارائه شده در این فراخوان باید محصول/ موضوع به بلوغ و فناوری رسیده و در مرحله تجاری‌سازی بوده و امکان ایجاد جریان دانش اقتصادبنیان (وجود بازار، سفارش و بازار تولیدی، صرفه‌جویی آرزوی و …) وجود داشته باشد و همچنین دارای فناوری و فناوری باشد. نوآوری باشند.

به نقل از معاونت علمی ریاستجمهوری، علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۲ دی ماه نسبت به تکمیل پروپوزال خود در سامانه خدمت به نشانی Khedmat.isti.ir اقدام کنند و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۶۱۷۴۸۰ داخلی ۷۴۸۶ تماس بگیرند.

انتهای پیاممنبع

بخوان  گیاهی که کار ۳۰ دستگاه تصفیه هوا را انجام می دهد