سقوط مانیتور بزرگ روی حاضران استیج + فیلم

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک سقوط مانیتور بزرگ نصب شده در بالای استیج محل برگزاری یک کنسرت را به تصویر می‌کشد. در حالی که یک گروه موسیقی در حال اجرای برنامه برای حضار بودند این مانیتور بزرگ روی عده‌ای از اجراکنندگان سقوط کرد. این اتفاق در ساعت ۱۰.۳۰ دقیقه شب و حین برگزاری یک کنسرت موسیقی در هنگ کنگ رخ داد.

تذکر: مشاهده این ویدئو ممکن است برای برخی مناسب نباشد.منبع

این در حالی است که مقامات محلی در هنگ کنگ اعلام کرده اند یک روز پیش از برپایی این کنسرت از برگزارکننده آن خواسته بودند تا در خصوص ایمنی محل برپایی کنسرت، اقدامات و پیشگیری‌های لازم را انجام دهد.

بیشتر بخوانید


بنا به گزارش رسانه‌های محلی در این حادثه ” مو لی کاین ” ۲۷ ساله از ناحیه گردن دچار آسیب شدید شد. همچنین اجراکننده دیگری با نام ” چانگ تز فونگ ” ۲۹ ساله نیز دچار آسیب شد. هر دو فرد آسیب دیده به بمیارستان ملکه الیزابت منتقل شدند. گفته می‌شود قربانی نخست از ناحیه گردن و ستون فقرات دچار آسیب شدید شده است. همچنین در این حادثه سر و شش وی دچار آسیب شده است. همچنین سه زن ۱۶، ۲۱ و ۴۰ ساله بر اثر این حادثه دچار شوک شدند که در محل مورد درمان قرار گرفتند و یکی از آن‌ها روانه بیمارستان شد.

در ویدئوی که منتشر شده است اجراکنندگان و گروه موسیقی را در حال اجرای برنامه و حرکات موزون جمعی نشان می‌دهد. لحظاتی بعد ناگهان یکی از مانیتور‌های بزرگ روی زمین سقوط کرده و روی گردن یکی از اجارکنندگان فرود می‌آید. در ادامه مانیتور حین واژگون شدن روی زمین بر سر اجراکننده دیگری می‌افتد. این اتفاق در مقابل چشمات وحشت زده حضار رخ داد.

بخوان  هوش مصنوعی Bing مایکروسافت با استفاده از ChatGPT با دانش محلی بیشتر هوشمندتر می شود