نگران نباشید، حساب G Suite قدیمی شما هنوز به Google Workspace منتقل نمی‌شود

با این وجود، وقتی روی اعلان کلیک می‌شود، به نظر می‌رسد به سرویس جدیدی اشاره می‌کند، «Google Workspace برای استفاده شخصی» که وجود ندارد.

کاربران بودند در ابتدا گیج شد، اما، خوشبختانه، به نظر می رسد این یک اشتباه است. سخنگوی گوگل در بیانیه ای ادعا کرد Ars Technica (در برگه جدید باز می شود) که این مشکل یک اشکال است، و «از کسانی که قبلاً برای استفاده شخصی شرکت کرده‌اند، انتظار نمی‌رود که اقدام دیگری انجام دهند».

همان سخنگوی گوگل همچنین تأیید کرد که کاربران به‌طور ناخواسته شاهد برندسازی بتا برای حذف حساب‌های قدیمی G Suite در سال گذشته بودند، و بنابراین به نظر می‌رسد که کل خرابی یک تعقیب غاز وحشی است – احتمالاً تا زمانی که این ایده دوباره به ذهنشان خطور کند.منبع

بعد از مبارزه با دندان و ناخن برای حفظ دسترسی به ابزارهای رایگان قدیمی G Suite به جای انتقال به ابزار پولی Google Workspace برنامه ریزی بعد یک اطلاعیه در ژانویه 2022، برخی از کاربران گوگل اخیرا دچار ترس شدند.

پس از اینکه گوگل در سال 2022 از شروع پرداخت هزینه های Workspace توسط کاربران عقب نشینی کرد، کاربران G Suite مجبور شدند به گوگل قول بدهند که قصد ندارند از حساب خود برای استفاده تجاری استفاده کنند و پس از آن به نظر می رسید موضوع حل شده است.

انتقال‌های G Suite قدیمی یا فقدان آن

G Suite یک نسخه رایگان از Workspace، Google بود نرم افزار همکاری، ارائه رایگان میزبانی ایمیل، و مهمتر از همه، دامنه‌های سفارشی، از سال 2006 تا 2012. حساب‌های ایجاد شده در این دوره در حال حاضر به این سرویس تبدیل شده‌اند، به این معنی که صاحبان آن‌ها با حفظ تمام مزایا، مجبور به پرداخت هزینه اضافی نیستند.