Beeper Mini به کاربران اندروید راهی می دهد تا در حال حاضر با iMessage در iOS صحبت کنند


در ماه نوامبر، اپل اعلام کرد که بالاخره از استاندارد پیام‌رسانی RCS پشتیبانی می‌کند که به دستگاه‌های اندرویدی و آیفون‌ها اجازه می‌دهد تا در یک زمینه بازی بالقوه یکسان‌تر ارتباط برقرار کنند. این به روز رسانی تا اوایل سال 2024 ارائه نمی شود، اما خوشبختانه یک راه حل شخص ثالث وجود دارد که می توانید امروز آن را دانلود کنید به نام Beeper Mini.

این برنامه به کاربران اندروید این امکان را می دهد که با استفاده از پروتکل iMessage خود اپل، متون رمزگذاری شده سرتاسر را به آیفون ارسال کنند. این بدان معناست که هر دو طرف به جای اینکه سخت افزار اندروید را به حباب های سبز وادار کنند، همه پیام ها را با حباب های آبی می بینند. برای استفاده از این سرویس به Apple ID نیاز ندارید. حتی اگر یکی داشتید، توسعه دهنده Beeper می گوید به حساب اپل شما دسترسی ندارد. با این حال، کاربران باید به Beeper Mini اجازه دسترسی به پیامک و گزارش تماس تلفن خود را برای تأیید شماره و همچنین همگام سازی با مکالمات از قبل موجود برای تبدیل آنها به چت iMessage مناسب بدهند.

Beeper Mini در اندروید

(اعتبار تصویر: Beeper Mini)

نگاه کردن به لیست رسمی فروشگاه Google Play، خواهید دید که Beeper Mini دارای بسیاری از ویژگی های iMessage است. می‌توانید عکس‌ها و ویدیوهای با اندازه کامل را برای دیگران ارسال کنید و همچنین با یک ایموجی به محتوای آنها واکنش نشان دهید. این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد به چت‌های گروهی آیفون که قبلاً غیرقابل دسترس بود بپیوندید. به‌علاوه، این نرم‌افزار راهی برای همگام‌سازی iMessages در سایر دستگاه‌های Android یا iOS، از جمله iPads ارائه می‌دهد.

بخوان  این ابزار 45 ساله یونیکس بالاخره در حال ارتقا استمنبع