Google Play Games را در ایالات متحده و سایر کشورها برای ویندوز 11 راه اندازی کرد

در حالی که قبلاً به آن اشاره کردم، فروشگاه بازطراحی شده مایکروسافت در ویندوز 11 دارای یک مشکل ناخواسته با برنامه های اندرویدی است، و هنوز هیچ تلاشی از طرف آمازون یا مایکروسافت برای رفع این مشکل برای بهبود کیفیت برنامه ها صورت نگرفته است که باید در کنار آن مفید باشند. این، واقعی

گوگل برنامه Play Games (در برگه جدید باز می شود) در حال حاضر بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای دارد که اگر در ایالات متحده یا یکی از 13 کشور دیگر پشتیبانی می‌شود، می‌توانید همین حالا آن‌ها را امتحان کنید، و این باعث می‌شود که این سوال را متعجب کنم که آیا این شرکت نیز می‌داند که حذف برنامه‌های اندروید خوب چقدر دشوار است. موارد ناخواسته در فروشگاه مایکروسافت.

آیا گوگل به زودی این کار را به تنهایی در ویندوز 11 انجام می دهد؟

در حالی که به لطف آمازون می‌توانید برنامه‌های اندروید را از طریق فروشگاه مایکروسافت در ویندوز 11 دانلود کنید، این روش دیگری برای دانلود آنهاست، اما کاملاً برای بازی‌ها، و احتمالاً با طرح‌بندی بسیار بهتر که برنامه‌های ناخواسته ندارد.منبع

پس از راه اندازی نسخه بتا در سال 2021، گوگل از عرضه بیشتر برنامه Play Games برای ویندوز 11 خبر داده است که به شما امکان می دهد دسته ای از بازی های اندروید را روی رایانه لوحی یا رایانه شخصی خود دانلود و بازی کنید.

بخوان  باگ مرموز ویندوز 11 به بهترین پردازنده AMD برخورد کرد

از آنجایی که گوگل در حال آزمایش برنامه خود است تا به کاربران اجازه دهد مستقیماً بازی های اندروید را دانلود و بازی کنند، گویا است. گویا است زیرا توافقنامه برای برنامه های اندروید در استور بین آمازون و مایکروسافت است، بنابراین شاید گوگل بخواهد این کار را به تنهایی انجام دهد، به لطف توانایی استفاده از برنامه های اندروید در ویندوز 11.