آخرین مهلت عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس


دوره بیستمین «فراخوان مسیر» جهت پذیرش عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس آغاز شد. مهلت ثبت درخواست در این فراخوان تا ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ اعلام شده است.

به گزارش ایسنا، با انتشار بیستمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس، تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های سلامت و تجهیزات پزشکی، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، سخت‌افزارهای برق، الکترونیک و مخابرات و فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توانند طرح‌های دارای ویژگی‌های شاخص حیث تیم باشند. کاری، فناوری و نوآوری و تولید بر نیاز بازار را با مراجعه به نشانی eservices.techpark.ir ثبت کنند.

تیم کاری منسجم و با انگیزه بالا، کالا یا خدمات با فناوری متوسط ​​و بالا و قابل استفاده از بازار مناسب از جمله شاخص های پذیرش در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس است.

مهلت ثبت درخواست در این فراخوان تا ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ اعلام شده است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، تیم‌های اولیه پذیرش شده در فضای کار اشتراکی پارک فناوری پردیس با نام «کوآپ» مستقر شده و طی دوره‌های آماده‌سازی به مدت ۱۰ هفته، آموزش‌هایی از جمله مدل‌های کسب و کار، نقشه راه عملیاتی، نحوه تدوین و ارائه پیچ دک، تجارت‌سازی کسب و کار فناورانه (شامل ۴۰ ساعت کارگاه آموزشی) برای برگزاری می‌شود.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح‌ها، با شماره ۰۲۱۷۶۲۲۲۲ داخلی ۲۲۲۷ و ۵۵۰ و ۴۹۷ تماس بگیرید.

آخرین مهلت عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

انتهای پیاممنبع

بخوان  «انسان‌های دیجیتالی» برای فروش! - ايسنا