انتصاب در پارک فناوری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایرانسرپرست معاونت پارک علم و فناوری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران معرفی شد.

به گزارش ایسنادکتر حسن زمانیان، معاون وزیر و رئیس سازمان‌های علمی و صنعتی ایران با صدور حکمی دکتر ایوب فرهادی را به سمت معاونت پارک علم و فناوری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

«با سلام و احترام؛

نظر به رتبه‌بندی، دانش و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه نوآوری و بنا به پیشنهاد رئیس محترم پارک علم و فناوری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران به این حکم به سمت «سرپرست معاونت پارک» منصوب می‌شوید.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال «مهار تورم و تولید» نامیده می‌شود، انتظار می‌رود با تلاش مضاعف و بهره‌مندی از تمام توان‌های موجود در پارک، نسبت به حمایت و ساخت شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، قدم‌های توانمندی را بررسی کنند. توسعه زیست بوم نوآوری و پیشبرد اهداف کلان سازمان در زمینه کارآفرینی فناورانه و اقتصاد دانش‌بنیان، نمایشگاه پردیس‌های مشترک علم و فناوری با دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی، گسترش ارتباطات فناورانه بین‌المللی، از اهم وظایف جنابعالی است.

امید است با خداوند متعال درانجام وظایف محوله و این مأموریت خطیر موفق و مؤید باشید.»

انتهای پیاممنبع

بخوان  دانلود اپلیکیشن اینستاگرام Instagram 248.0.0.0.69