ایلان ماسک شبکه اجتماعی خود را می‌سازد

به طور کلی، می‌توانیم شاهد تعدیل محتوای محدودتر، پیام‌های رمزگذاری‌شده و فشار برای احراز هویت حساب‌ها (تأیید اینکه آن‌ها متعلق به انسان هستند و ربات نیستند) را در شبکه اجتماعی مخصوص ماسک مشاهده کنیم. با این حال، همه این اطلاعات هنوز در حد فرضیه باقی مانده است.


بیشتر بخوانید


به طور مثال دامنه X.com دامنه‌ای است که ایلان ماسک مالک آن است و در ابتدا این دامنه به عنوان یک بانک آنلاین شروع به کار کرد و ماسک در سال ۱۹۹۹ آن را تأسیس کرد. در حال حاضر اگر از وب‌سایت X.com بازدید کنید، فقط یک پس‌زمینه ساده و سفید با یک «x» کوچک در گوشه سمت چپ بالا مشاهده خواهید کرد. اگر ایلان ماسک به دنبال ایجاد یک پلتفرم رسانه اجتماعی است، پس ممکن است سرنخ‌هایی در مورد اینکه یک پلتفرم X.com چگونه می‌تواند باشد داشته باشیم، زیرا می‌دانیم که ماسک در زمانی که هنوز به دنبال برنامه توئیتر بود به چه ویژگی‌هایی اشاره کرده بود.

به گزارش digitaltrends، به نظر می‌رسد که اگر توئیتر نتواند ماسک را مجبور به خرید این اپلیکیشن کند، ایلان ماسک همچنان علاقه‌مند به داشتن یک پلتفرم رسانه اجتماعی باشد و این برنامه می‌تواند یک پلتفرم کاملاً جدید با دامنه‌ای جدید به نام X.com باشد. در حالی که چیز‌های زیادی در مورد این پلتفرم احتمالی نمی‌دانیم، اما چند نکته در مورد دامنه X.com می‌دانیم.

 منبع

اگر به ایلان ماسک اجازه داده شود که از پیشنهاد خرید توئیتر انصراف دهد، ممکن است شاهد یک پلتفرم رسانه اجتماعی تحت کنترل ماسک باشیم. این احتمالات برگرفته از توئیت ایلان ماسک است که او در پاسخ به سوال یک کاربر درباره ساخت یک شبکه اجتماعی مخصوص به دامنه X.com اشاره کرد.

بخوان  با کارگرهای جدید کارخانه بیام‌و آشنا شوید

ایلان ماسک