بیرون کشیدن راننده از خودروی در حال غرق شدن + فیلمویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات یک راننده گرفتار شده در سیل شدید در آمریکا را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که در منطقه‌ای در ایالت آریزونا رخ داد این زن که به شکلی خطرناک در داخل یک خودروی شاسی بلند گرفتار شده بود نجات یافت. ماموران پلیس با شکستن شیشه‌ها پیش از به زیر آب رفتن خودرو موفق به نجات این زن شدند.

اداره پلیس محلی ویدئویی که خودروی این زن را در محاصره آب نشان می‌دهد در حساب توئیتر خود منتشر کرد. در این ویدئو در حالی که خودروی قرمز رنگ این زن در آستانه رفتن به زیر آب است دیده می‌شود. این در حالی است که در این ویدئو ماموران پلیس تلاش می‌کنند با بازکردن درب، این زن را از خودرو خارج کنند.


بیشتر بخوانید


در این ویدئو صدای یکی از ماموران شنیده می‌شود که خطاب به این زن می‌گوید: «آیا می‌توانی حرکت کنی؟ مادر، خودرو در حال رفتن به زیر آب است.» سپس این مامور از راننده می‌خواهد تا عجله کرده و طناب بکسلی را که آن‌ها به داخل خودرو انداخته اند بگیرد و نگه دارد.

این مامور سپس می‌گوید: «زود باش، عجله کن. بلند شو، از اینجا بیرون بیا. بیا اینو نگه دار.» این در حالی است که این زن بخاطر سگش که در داخل خودرو گرفتار است کاملا مضطرب نشان می‌دهد. در ادامه او طناب را گرفته و از خودرو خارج می‌شود.

پلیس محلی در شرح این ویدئو نوشت: «ما عمیقا متاسفیم در حالی که موفق شدیم راننده را نجات دهیم، اما موفق به نجات سگ وی نشدیم. تلاش و جست و جو‌های قوام و دوستان این زن برای یافتن این حیوان ادامه دارد.»

بنا به گزارش ۱۲Newsreport، ایالت آریزونا شاهد بارندگی و باد شدید و جاری شدن سیل در هفته گذشته بود. یک گزارش NBC خبر می‌دهد که غرب ایالت نوادا و شمال آریزونا تحت تاثیر گل و لای و آوار ناشی از وقوع سیل در این مناطق قرار گرفته اند و برخی از جاده‌های پارک ملی دره مرگ بر اثر طغیان آب مسدود شده اند.منبع