رونمایی از بسته‌های اینترنت رومینگ همراه اول برای زائران حسینی

بر این اساس تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول که قصد عزیمت به کشور‌های منطقه از جمله عراق، ترکیه، امارات یا کشور‌های اروپایی، آسیایی و آفریقایی را دارند، می‌توانند پیش از سفر خود یکی از بسته‌های مقرون به صرفه اینترنت رومینگ دور دنیای همراه اول در مقایسه با اپراتور‌های خارجی را از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول، شماره گیری کد دستوری *۱۰*۲۹*۱۳۱# یا از طریق اپلیکیشن همراه من انتخاب و فعال کنند تا در طول سفر خود نه تنها نیاز به خرید سیمکارت خارجی نداشته باشند بلکه از ارزان‌ترین تعرفه ارتباطی نیز برخوردار شوند.

همراه اول با توجه به دغدغه مشترکان اهل سفر خود، پیش از طراحی «بسته‌های اینترنت رومینگ دور دنیا»، کاهش هزینه رومینگ را در دستور کار قرار داده که در ایام حج تمتع نیز بسیار مورد توجه زائران خانه خدا قرار گرفت و اکنون در گام بعدی علاوه بر کشور عراق، به تمام ۳ قاره رسیده است تا به این طریق بتواند پاسخگوی نیاز‌های ارتباطی مشترکانش در سفر به اقصی نقاط جهان باشد؛ بنابراین تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول که قصد رفتن به سفر سیاحتی یا زیارتی را دارند و متقاضی استفاده از این بسته‌های ویژه اینترنت هستند، می‌توانند از طریق اپلیکیشن همراه من یا فروشگاه آنلاین یا شماره گیری کد دستوری *۱۰*۲۹*۱۳۱# اقدام به انتخاب، خرید و فعالسازی بسته موردنظر خود کنند.

با خرید این بسته ها، سرویس رومینگ مشترکان بصورت خودکار فعال می‌شود و همچنین جهت تسهیل، امکان خرید و هدیه از ایران از طریق خانواده و دوستان نیز فراهم خواهد بود.

بخوان  این به‌روزرسانی تیم‌های مایکروسافت، شما را به بدترین شکل به مدرسه بازمی‌گرداند

همراه اول در راستای تکمیل زنجیره ارائه خدمات رومینگ به صرفه در دنیا، این بار «بسته‌های تخفیفی اینترنت رومینگ» خود را برای استفاده در ۴۴ کشور از جمله ترکیه و عراق تعریف و طراحی کرد.

بیشتر بخوانید


همچنین «رومینگ» امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا است که با استفاده از شبکه‌های تلفن همراه کشور مقصد صورت می‌گیرد و توصیه می‌گردد که با گرفتن کد دستوری *۱۰*۲۹۱۱#، همه مشترکان به صورت رایگان این سرویس خود را فعال کنند تا در خارج از کشور به رمز دوم و پرتال‌های بانکی خود دسترسی داشته باشند. فعال کردن سرویس در ایران، روشن کردن گوشی و دریافت پیامک (مثلا پیامک رمز دوم) در سفر خارجی نیز هیچ هزینه‌ای ندارد.منبع

همراه اول در حال حاضر ۳ بسته اینترنت رومینگ دور دنیا تعریف و طراحی کرده که در ۴۴ کشور و ۶۲ اپراتور بین المللی قابل استفاده است. با خرید این بسته ها، حتی با تغییر کشور هم می‌توانید مجدد به اپراتور‌های طرف قرارداد اینترنت همراه اول وصل شوید و به ادامه استفاده از بسته بپردازید.

این بسته‌ها در کشور‌های «عراق»، «امارات» و «ترکیه» که بیشترین مقصد مسافران ایرانی است قابل استفاده بوده و تمامی مشترکان می‌توانند از بین بسته‌های ۱۴ روزه «۳۰۰ مگابایتی»، «یک گیگابایتی» و «۳ گیگابایتی» که به ترتیب با قیمت‌های «۱۸۰ هزار تومان»، «۴۵۰ هزار تومان» و «۹۵۰ هزار تومان» عرضه می‌شود انتخاب خود را انجام داده و از به صرفه‌ترین تعرفه‌های ارتباطی در کشور‌های طرف قرارداد رومینگ اینترنت با همراه اول بهره‌مند شوند.

بخوان  پلتفرمی برای واکسن استنشاقی ضدویروس تنفسی

گفتنی است؛ مشترکان همراه اول در صورت قصد سفر به کشور عراق مخصوصا در ایام محرم (تاسوعا و عاشورای حسینی) می‌توانند از این بسته‌های ویژه استفاده کنند و ضمن بهره مندی از اینترنت بین الملل مقرون به صرفه (تا ۸۹ درصد ارزان‌تر از تعرفه آزاد)، مدیریت روان و بهتری نیز بر هزینه‌های سفر خود داشته باشند. با استفاده از این بسته ها، مشترکان می‌توانند به تمامی پرتال‌ها و وب سایت‌های ایرانی و اپلیکیشن‌های دولتی و بانکی خود به راحتی دسترسی داشته باشند.