1Password به زودی رمز عبور شما را در آینده ثابت می کند

طرح 1Password برای تبدیل کلیدهای عبور به یک اکوسیستم باز، شروعی عالی برای افزایش آگاهی از این فناوری و تشویق خدمات آنلاین است تا ابتدا از آن پشتیبانی کنند و به تدریج آن را به تنها گزینه احراز هویت در دسترس تبدیل کنند.

اساساً، کلیدهای عبور مفهوم رمز عبور را که تعدادی از مشکلات امنیتی را ایجاد می کند، از بین می برند. کلیدهای رمز مجموعه ای از کلیدهای رمزنگاری هستند که توسط داده های بیومتریک مانند اثر انگشت یا تشخیص چهره تأیید می شوند.

فاش شدن 1Password به دنبال خود گوگل بود اعلامیه (در برگه جدید باز می شود) در ماه اکتبر پشتیبانی از کلیدهای عبور در اندروید و گوگل کروم وارد نسخه بتا شده بود. دو شرکتی که در جهت یک هدف یک اکوسیستم باز برای کلیدهای عبور کار می‌کنند، باعث می‌شود که به واقعیت نزدیک شود.

در نتیجه، باید زمان زیادی باشد که کلیدهای عبور توسط مدیران گذرواژه و سرویس‌های آنلاین بیشتری پشتیبانی شوند و به عنوان یک واقعیت از زندگی آنلاین به کار روند.منبع این به گفته استیو وون، مدیر محصول شرکت مدیریت رمز عبور است. در یک ویدیوی اطلاعاتی منتشر شد (در برگه جدید باز می شود) در وب‌سایت این شرکت، اشاره شده است که کلیدهای عبور ساخته شده در دستگاه‌های اپل اساساً در اکوسیستم اپل به دام افتاده‌اند و به‌ویژه در دستگاه‌هایی که نمی‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند، مانند تلویزیون، احراز هویت دشوار است.