Canonical از اشتراک های شخصی رایگان Ubuntu Pro رونمایی کرد

جزئیات کامل در مورد تمام اطلاعات را می توان در یافت وب سایت اوبونتو پرو (در برگه جدید باز می شود).منبع

Canonical همچنین مشتاق است بر پایداری طولانی مدت خود تأکید کند. کلید این کار این است که می‌تواند از نسخه‌های جدیدتر برنامه‌ها، اصلاحات امنیتی را پشتیبان بگیرد، به این معنی که کاربران مجبور نیستند برای بهره‌مندی از امنیت و ثبات بیشتر، آن را ارتقا دهند.

در یک بیانیه مطبوعاتی، Canonical که بیشتر به خاطر خالق توزیع لینوکس اوبونتو شناخته می شود، مفتخر است که سابقه 18 ساله خود را در زمینه “به روز رسانی های امنیتی به موقع” که برای سیستم عامل اصلی اوبونتو ارائه کرده است، ذکر کند.

این برای گسترش پوشش امنیتی برای آسیب‌پذیری‌ها و آسیب‌پذیری‌های رایج، بالا و متوسط ​​(CVE) طراحی شده است و با هزاران برنامه کاربردی و زنجیره ابزار مانند Apache، Drupal، Node.js و WordPress کار می‌کند.

اوبونتو پرو

به عنوان بخشی از به روز رسانی، اشتراک Ubuntu Advantage for Infrastructure تغییر نام داد. اکنون با نام Ubuntu Pro (فقط Infra) شناخته می شود، سیستم عامل پایه و اجزای ابر خصوصی مورد نیاز برای استقرار فلزی خالی را پوشش می دهد. Canonical می‌گوید این آن را برای «سازمان‌هایی که ابر خصوصی می‌سازند و از سیستم‌عامل مهمان دیگر برای برنامه‌های کاربردی استفاده می‌کنند، ایده‌آل می‌کند». علیرغم انتقال به نام‌گذاری Pro، هیچ تغییری در قیمت یا دامنه آن ایجاد نشده است.

Canonical یک اشتراک جدید Ubuntu Pro را اعلام کرده است که اکنون به صورت بتا برای مراکز داده و ایستگاه های کاری در دسترس است.

بخوان  مایکروسافت و بایت‌دنس با یک دیگر همکاری می‌کنند

نسخه Pro به‌صورت رایگان برای کاربران تجاری شخصی و کوچک تا پنج دستگاه در دسترس خواهد بود، که Canonical می‌گوید «تعهد جامعه و مأموریت خود را برای ساخت منبع باز آسان‌تر برای همه قابل مصرف کردن» استوار می‌کند.