GoDaddy به کسب و کارها کمک می کند تا فروشگاه های آنلاین را با ابزار مدیریت شده جدید WooCommerce گسترش دهند

در پلتفرم جدید GoDaddy، صاحبان کسب و کار می توانند حساب های کارکنان نامحدود ایجاد کنند، نقطه فروش (POS) را ادغام کنند. (در برگه جدید باز می شود)) تراکنش ها، ارسال ایمیل های حرفه ای و بازیابی خودکار سبد خرید رها شده، و همچنین مشاهده و مدیریت موجودی بین کانالی، کاتالوگ محصولات، حمل و نقل و پرداخت ها.

فروشگاه‌های WooCommerce مدیریت شده جدیدترین افزوده شده GoDaddy به مجموعه پیشنهادات تجاری خود از جمله POS اخیراً اعلام شده GoDaddy است. (در برگه جدید باز می شود).

خدادادی (در برگه جدید باز می شود) راه حل مدیریت شده WooCommerce Stores را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است که می گوید عملکرد پلت فرم تجارت الکترونیک وردپرس را ساده می کند. (در برگه جدید باز می شود).

اسامه گفت: «با ارائه فروشگاه‌های WooCommerce مدیریت‌شده جدیدمان، می‌خواستیم پیچیدگی را مدیریت کنیم و از سهولت استفاده اطمینان حاصل کنیم، در عین حال انعطاف‌پذیری تقریباً بی‌نهایت وردپرس را برای توانمندسازی کسب‌وکارهای در حال رشد برای فعالیت در اوج عملکرد و در عین حال فروش دقیقاً به روشی که می‌خواهند ارائه کنیم. بیدر، رئیس تجارت GoDaddy.

پلت فرم فروشگاه های WooCommerce مدیریت شده GoDaddy بر روی سرورهای ابری خدمات وب آمازون (AWS) میزبانی می شود.

“GoDaddy یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راه حل های وردپرس است و ما متعهد هستیم که کسب و کارهایی با نیازهای پیچیده تر نیز بتوانند به راه حل های یکپارچه تجارت الکترونیک دسترسی داشته باشند.”

میزبانی تجارت الکترونیک وردپرس GoDaddy (در برگه جدید باز می شود) راه حل شامل بازدیدکنندگان نامحدود، ذخیره سازی و لیست محصولات برای یک فروشگاه، و همچنین SSL رایگان است (در برگه جدید باز می شود) نصب و پیکربندی شده است.

بخوان  طرح مایکروسافت برای جلب نظر کاربران Bard به هوش مصنوعی Bing ممکن است نتیجه معکوس داشته باشدمنبع

راه حل مدیریت شده است، بنابراین، تیم GoDaddy از نرم افزار وردپرس و WooCommerce، افزونه ها و افزونه های فروشگاه های آنلاین ایجاد شده با این ابزار مراقبت می کند.

GoDaddy در نامه ای نوشت: “کسب و کارها به راحتی می توانند افزونه های بیشتری را به عنوان مقیاس های تجاری خود اضافه کنند، و نرم افزار همیشه به روز نگه داشته می شود، از جمله نسخه های PHP، WordPress + WooCommerce، افزونه ها و برنامه های افزودنی.” پست وبلاگ (در برگه جدید باز می شود).

راه‌حل فروشگاه‌های WooCommerce مدیریت شده GoDaddy با گنجاندن بیش از 25 افزونه ممتاز، قابلیت‌های وردپرس را ارائه می‌دهد که در این طرح گنجانده شده است.

ابزار فروشگاه‌های WooCommerce مدیریت شده شامل ویژگی‌هایی است که برای فروش کالاها به صورت آنلاین، حضوری و در چندین بازار و پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مورد نیاز است.