GoDaddy به کسب و کارها کمک می کند تا فروشگاه های آنلاین را با ابزار مدیریت شده جدید WooCommerce گسترش دهند

خدادادی (در برگه جدید باز می شود) راه حل مدیریت شده WooCommerce Stores را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است که می گوید عملکرد پلت فرم تجارت الکترونیک وردپرس را ساده می کند. (در برگه جدید باز می شود).

پلت فرم فروشگاه های WooCommerce مدیریت شده GoDaddy بر روی سرورهای ابری خدمات وب آمازون (AWS) میزبانی می شود.

GoDaddy در نامه ای نوشت: “کسب و کارها به راحتی می توانند افزونه های بیشتری را به عنوان مقیاس های تجاری خود اضافه کنند، و نرم افزار همیشه به روز نگه داشته می شود، از جمله نسخه های PHP، WordPress + WooCommerce، افزونه ها و برنامه های افزودنی.” پست وبلاگ (در برگه جدید باز می شود).

میزبانی تجارت الکترونیک وردپرس GoDaddy (در برگه جدید باز می شود) راه حل شامل بازدیدکنندگان نامحدود، ذخیره سازی و لیست محصولات برای یک فروشگاه، و همچنین SSL رایگان است (در برگه جدید باز می شود) نصب و پیکربندی شده است.منبع

راه حل مدیریت شده است، بنابراین، تیم GoDaddy از نرم افزار وردپرس و WooCommerce، افزونه ها و افزونه های فروشگاه های آنلاین ایجاد شده با این ابزار مراقبت می کند.

فروشگاه‌های WooCommerce مدیریت شده جدیدترین افزوده شده GoDaddy به مجموعه پیشنهادات تجاری خود از جمله POS اخیراً اعلام شده GoDaddy است. (در برگه جدید باز می شود).

راه‌حل فروشگاه‌های WooCommerce مدیریت شده GoDaddy با گنجاندن بیش از 25 افزونه ممتاز، قابلیت‌های وردپرس را ارائه می‌دهد که در این طرح گنجانده شده است.

اسامه گفت: «با ارائه فروشگاه‌های WooCommerce مدیریت‌شده جدیدمان، می‌خواستیم پیچیدگی را مدیریت کنیم و از سهولت استفاده اطمینان حاصل کنیم، در عین حال انعطاف‌پذیری تقریباً بی‌نهایت وردپرس را برای توانمندسازی کسب‌وکارهای در حال رشد برای فعالیت در اوج عملکرد و در عین حال فروش دقیقاً به روشی که می‌خواهند ارائه کنیم. بیدر، رئیس تجارت GoDaddy.

بخوان  نقش مهم یک قارچ خاص در حافظه

ابزار فروشگاه‌های WooCommerce مدیریت شده شامل ویژگی‌هایی است که برای فروش کالاها به صورت آنلاین، حضوری و در چندین بازار و پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مورد نیاز است.