Google Sheets می خواهد از هوش مصنوعی برای پرچم گذاری و رفع اشتباهات شما استفاده کند

با این حال، حتی گوگل نیز مشتاق است بر این نکته تاکید کند که پیش‌بینی‌های مبتنی بر ML دقیقاً همین هستند و نباید به عنوان تضمین اطلاعات واقعی در نظر گرفته شوند. به این ترتیب، ارزش دوبار بررسی همه پیش‌بینی‌های انجام‌شده برای دقت را دارد.منبع

هنگامی که کاربران برنامه افزودنی را نصب کردند، کاربران می توانند با باز کردن تب Extensions در صفحه گسترده برگه های باز، راه اندازی Simple ML و استفاده از رابط کاربری ساده برای طراحی مناسب ترین کار، از این فناوری استفاده کنند. از آنجا، داده‌ها را می‌توان به همان شیوه‌ای اعمال کرد که هر داده دستی در یک مورد استفاده خاص اعمال می‌شود.

کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات، محدودیت ها و نحوه عملکرد یادگیری ماشین هستند، به خوبی با دوره های پایه و پیشرفته گوگل (در برگه جدید باز می شود).

تیم تحقیقاتی هوش مصنوعی گوگل (AI) افزونه یادگیری ماشینی (ML) رایگان را برای آن منتشر کرده است Google Sheets ادعا می‌کند که می‌تواند به هر کسی کمک کند از پیش‌بینی‌ها برای پر کردن شکاف‌های داده‌های خود بدون تجربه قبلی ML یا کد کمک کند.

الگوریتم‌های یادگیری ماشینی بر روی مجموعه‌های وسیعی از داده‌ها آموزش داده می‌شوند تا بتوانند پیش‌بینی‌های قابل خواندن برای انسان را بدون برنامه‌ریزی صریح انجام دهند. همانطور که آنها پیش بینی می کنند، در پیش بینی بهتر می شوند.

اعلام می کند ML ساده برای Sheets (در برگه جدید باز می شود) در یک پست (در برگه جدید باز می شود) در وبلاگ TensorFlow، این تیم ادعا کرد که کسب‌وکارهای کوچک، دانشجویان و حتی دانشمندان و تحلیلگران در شرکت‌های بزرگ می‌توانند از ویژگی جدید نرم‌افزار صفحه‌گسترده برای پیش‌بینی‌های ارزشمند استفاده کنند یا حتی در زمان خود در تشخیص خطاها صرفه‌جویی کنند.

بخوان  تولید غذا از پلاستیک ممکن می شود