Wix تمام ابزارهای SEO خود را در یک صفحه جمع آوری می کند

این ابزار جدید افزوده‌ای به مجموعه نسخه‌های مرتبط با سئو Wix، از جمله بازرسی سایت آن است. (در برگه جدید باز می شود) ابزار و ادغام Semrush (در برگه جدید باز می شود).

Wix ابزار سئو جدیدی را منتشر کرده است (در برگه جدید باز می شود) که می گوید به کاربران این امکان را می دهد که متا تگ ها را برای هر صفحه بررسی و ویرایش کنند، همچنین اسلاگ URL، قابلیت فهرست بندی و تگ های گراف باز را بررسی و ویرایش کنند.

در طول دو سال گذشته، Wix به شدت بر روی پیشرفت سئوی پیشنهادی خود که به سازنده وب سایت محبوب خود متصل است، تمرکز کرده است. (در برگه جدید باز می شود) سرویس.

Wix می‌گوید با هدف دادن ابزاری برای رقابت در موتورهای جستجو به کاربران خود، تمرکز خود را بر ساختن این ابزار جدید دارای ویژگی‌های SEO در یک صفحه در ویرایشگر Wix خود گذاشته است. این به کاربران یک تصویر کامل از تمام متا تگ‌های خود را ارائه می‌دهد و درک بهتری از آنچه نیاز به بهبود و سفارشی‌سازی دارد را به کاربران ارائه می‌دهد.

این به‌روزرسانی که اکنون در دسترس است، به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا عناصر مرتبط با SEO مانند نشانه‌گذاری داده‌های ساختاریافته را از یک صفحه تنظیمات – داشبورد Wix سفارشی کنند.منبع

Wix در یک پی‌دی‌اف مکتوب که به ایمیل فرستاده شده است، گفت: «ابزار تنظیمات سئو به کاربران کمک می‌کند منطق سئو یکسانی را در چندین صفحه به طور همزمان اعمال کنند. TechRadar Pro.