Wix تمام ابزارهای SEO خود را در یک صفحه جمع آوری می کند

این به‌روزرسانی که اکنون در دسترس است، به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا عناصر مرتبط با SEO مانند نشانه‌گذاری داده‌های ساختاریافته را از یک صفحه تنظیمات – داشبورد Wix سفارشی کنند.منبع

در طول دو سال گذشته، Wix به شدت بر روی پیشرفت سئوی پیشنهادی خود که به سازنده وب سایت محبوب خود متصل است، تمرکز کرده است. (در برگه جدید باز می شود) سرویس.

بخوان  اسپیس‌ایکس استارشیپ را عمدا منفجر کرد!

Wix می‌گوید با هدف دادن ابزاری برای رقابت در موتورهای جستجو به کاربران خود، تمرکز خود را بر ساختن این ابزار جدید دارای ویژگی‌های SEO در یک صفحه در ویرایشگر Wix خود گذاشته است. این به کاربران یک تصویر کامل از تمام متا تگ‌های خود را ارائه می‌دهد و درک بهتری از آنچه نیاز به بهبود و سفارشی‌سازی دارد را به کاربران ارائه می‌دهد.

Wix در یک پی‌دی‌اف مکتوب که به ایمیل فرستاده شده است، گفت: «ابزار تنظیمات سئو به کاربران کمک می‌کند منطق سئو یکسانی را در چندین صفحه به طور همزمان اعمال کنند. TechRadar Pro.

Wix می گوید کاربرانش می توانند از تنظیمات جدید SEO برای صفحات اصلی وب سایت و صفحات محصول استفاده کنند و در حال کار بر روی در دسترس قرار دادن آن برای سایت های وبلاگ نویسی هستند. (در برگه جدید باز می شود).

به روز رسانی سئوی Wix