YouTube Premium ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی را دریافت می‌کند تا شما را به اشتراک جذب کند


یوتیوب به مشترکین Premium این فرصت را ارائه می دهد که یک جفت ویژگی جدید هوش مصنوعی را در برنامه تلفن همراه امتحان کنند.

را چشمگیرترین از این دوبه نظر ما، باید هوش مصنوعی مکالمه ای باشد که به سؤالات مربوط به ویدیویی که در حال تماشای آن هستید پاسخ می دهد و همچنین محتوای دیگر را توصیه می کند. در «ویدیوهای واجد شرایط»، دکمه سؤال را در زیر نام کانال خواهید دید. با ضربه زدن روی آن یک رابط چت باز می شود که می توانید با آن صحبت کنید. می‌توانید هر سؤالی را که می‌خواهید درباره ویدیو بپرسید یا اگر به هیچ‌کدام فکر نمی‌کنید، می‌توانید یکی از درخواست‌های از پیش تعیین شده را انتخاب کنید. این ویژگی می تواند کلیپ را برای شما خلاصه کند یا محتوای دیگری را توصیه کند.

هوش مصنوعی مکالمه یوتیوب

هوش مصنوعی مکالمه یوتیوب (اعتبار تصویر: آینده)

در بیشتر موارد خوب کار می کند، با این حال، به خاطر داشته باشید که این یک حالت آزمایشی است. در زمان ما که مدل مکالمه را امتحان می‌کردیم، می‌توانست فیلم‌ها را به طور دقیق و مختصر خلاصه کند. توصیه ها در بیشتر موارد محکم بودند. اگر به تصویر زیر نگاه کنید، خواهید دید که این ابزار ویدیویی توسط Vox را بر روی زیرنویس پیشنهاد کرده است، حتی اگر ما محتوای مربوط به استیو جابز را تماشا کنیم. برای اشتباهاتی مانند این، افراد می‌توانند برای ارائه بازخورد به نرم‌افزار یوتیوب، روی نماد انگشت شست بالا یا پایین ضربه بزنند.

توصیه هوش مصنوعی مکالمه یوتیوب

(اعتبار تصویر: آینده)

هوش مصنوعی مکالمه در حال حاضر فقط در برنامه YouTube در اندروید برای کاربران آمریکایی 18 ساله یا بیشتر در دسترس است. علاقه مندان باید سریع اقدام کنند زیرا فقط تا 15 دسامبر در دسترس خواهد بود.

بخوان  تبدیل توربینهای بادی مستعمل به بتن!منبع