اخبار تکنولوژی و فناوری روز ایران و جهان Tech news agency | 1biti

در واقع یکی از نشانه‌های به روز بودن شما آگاهیِ هر چند حداقلی اما صحیح از مفهوم بلاک‌چین است. در صورتی که می‌خواهید اطلاعات بیش‌تری کسب کنید بهتر است سری به مقاله ارز دیجیتال چیست و چه کاربردی دارد؟ بزنید. اگر سوالی در این زمینه داشتید، حتماً در قسمت نظرات ما را مطلع کنید. بعد از یک بررسی جامع از هوشِ مصنوعی و مفاهیم بنیادینِ آن، سراغ تکنولوژی‌های دیگر می‌رویم.

  • علاوه بر این آینده اقتصاد به لطف بلاکچین بسیار قابل اعتماد است.
  • این تکنولوژی فوق‌العاده جذاب به برندسازی دیجیتالی کسب و کار شما هم کمک می‌کند.
  • بنابراین تاثیر برنامه نویسی را در توسعه جهان مبتنی بر تکنولوژی هر روز پررنگ تر می شود.
  • البته بهتر است خودتان را برای تاکسی‌ها و اتومبیل‌های خودران هم در آینده نزدیک آماده کنید.

نتایج در بخش کیفی از وجودِ ۵ مضمونِ زیرساخت‌های حیاتیِ صنعت و ۳ مولفه قابلیت‌های راهبردهای توسعه پایدار حکایت دارد. نتایج در بخش کمی نیز براساس فرآیندِ تحلیلِ ویکور فازی نشان داد، عامل فنی به عنوان تاثیرگذارترین مضمونِ زیرساخت‌های حیاتیِ صنعت انتخاب شد که عاملی برای تقویتِ قابلیت‌های راهبردهای توسعه پایدارِ صنعت نفت و گاز محسوب می‌شود. همچنین مشخص شد، مجله خبری 1 بیتی راهبردِ توسعه پایدارِ اقتصادی مهمترین رویکردی است که شرکتِ بهره‌برداری نفت و گاز مارون می بایست تحت وجودِ عامل فنی مورد توجه قرار دهد. توانایی و قابلیت سازمان‌ها در مدیریت بحران‌ها و چالش‌ها، تأثیر قابل توجهی بر تاب‌آوری جامعه دارد. سازمان‌ها در زمان‌های بحران خدمات ضروری ارائه می‌کنند و نقش بسیار مهمی در سرعت بازگشت جامعه به شرایط عادی ایفا می‌کنند.

بخوان  تور ارمنستان هوایی ️ و زمینی بهترین قیمت ها لحظه آخر

دیجی رو – دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

فناوری موجب ارتباط بیشتر انسان‌ها با یکدیگر شده است، به گونه‌ای که شما می‌توانید با دورترین افراد نیز ارتباط برقرار کنید. تعریف پیچیدگی تکنولوژی بازتاب ضمنی بودن و دستیابی نه چندان آسان به دانش تکنولوژیک، یعنی ویژگی بنیادین آن است. توسعه سریع تکنولوژی و عمر کوتاه تکنولوژی‌ها، عامل مؤثر در پیچیدگی تکنولوژی است. این امر باعث می شود حسابداران وقت بیشتری دارا باشند و بتوانند ارتباط بیشتری با مشتریان خود داشته باشند و تمرکز بیشتری روی فعالیت های مالی آنها و همچنین خدمات مشاوره ای خود را ارائه دهند.

http://118amoozesh.ir

انسان‌ها در طول تاریخ سعی داشته‌اند تا با کمک گرفتن از ابزار آلاتی که با کمک دانش خود ساخته‌اند، انجام بعضی از کارها را راحت‌تر کنند و زمان لازم برای آن کار را به حداقل برسانند. در نتیجه انسان‌ها با کمک تکنولوژی توانسته‌اند بسیاری از مشکلات خود را حل کنند، همچنین می‌توان گفت هر چقدر تکنولوژی پیشرفت کند پیچیدگی تکنولوژی هم افزایش می‌یابد. شرکت فاوا پدیده الوند با ارائه نرم افزار حسابداری، مالی، بازرگانی طلوع پدیده و با اتکا به دانش فنی ، راهکار های نوینی را برای شما به ارمغان آورده است. اینترنت اشیا به سیستمی از اشیای متصل به اینترنت گفته می‌شود که قادر به جمع آوری و انتقال داده‌ها از طریق یک شبکه بی سیم و بدون دخالت انسان هستند.

انسان می‌تواند محیطِ خود را بشناسد و به صورتی روان در آن حرکت کند. شاید در این قسمت یادِ جاروبرقی‌های هوشمند بیوفتیم که خود به خود مسیر را تشخیص می‌دهند و یک محیط را جارو می‌زنند. چنین توربینی بیشتر برق مورد نیاز انسان را در سراسر جهان تأمین می‌کنند. مصرف برق و استاندارد زندگی ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند.[۱] تصور بر این است که برق رسانی بزرگترین دستاورد بشر در قرن ۲۰ بوده‌است. در نشستی با حضور تعدادی از مدیران و اساتید دانشگاه و مدیران و کارشناسان اداره كل ارتباطات وفناوري اطلاعات و مخابرات استان كرمان بررسی شد.

بخوان  ترسناکترین همکاریهای تکنولوژی با شیطان 1 بیتی

>> نظریه پردازی