اطلاعات شخصی نتانیاهو توسط هکرها منتشر شد

این هیئت در توجیه ادعای خود گفت: مدت هاست که بانک اطلاعاتی عظیمی از داده‌های هویت اسرائیلی‌ها در شبکه اینترنت در حال عرضه است و ظاهرا این اطلاعات برای تهاجم‌های بعدی این هکر‌ها که ظاهرا ایرانی هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.منبع

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد که داده های هویتی ۹.۵ میلیون فرد که در رژیم صهیونیستی به ثبت رسیده است توسط هکرها به سرقت رفت.

واللا نیوز در گزارشی در این رابطه نوشت: از میان اطلاعاتی که هکر‌ها موفق شده‌اند در اختیار بگیرند، شمار برگ هویت، آدرس، تاریخ صدور آنهاست.

یانون بن شوشان، نویسنده این گزارش تاکید کرد، این هکر‌ها که خود را war__dark معرفی کرده اند، دیتا بیس حاوی اطلاعات حدود ۹ میلیون و پانصد هزار نفر را به سرقت برده و برای تایید گفته‌های خود اطلاعاتی جزئی از ۸ هزار و ۳۰۰ پرونده هویتی از جمله اطلاعات بنیامی نتیانیاهو را منتشر کردند.

علاوه بر انتشار اطلاعات هویتی افرادی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی، یائیر لاپید نخست وزیر فعلی هم ظاهرا می‌تواند با مراجعه به داده‌های منتشر شده از نحوه ثبت اطلاعاتش در بانک اطلاعاتی این رژیم اطلاع حاصل کند!

به اعتراف این رسانه عبری زبان، در میان این اطلاعات، اطلاعات هویتی مسئولین عالی‌رتبه و رسمی رژیم غاصب فلسطین از جمله نخست وزیران فعلی و اسبق این رژیم هم به چشم می‌خورد.

هیئت حمایت از حریم خصوصی رژیم صهیونیستی هم در واکنش به این حادثه بزرگ سایبری و اخبار منتشر شده در رابطه با رخنه هکر‌ها به بانک اطلاعات رژیم صهیونیستی، اعلام کرد این مسئله در حال بررسی است، به ادعای این هیئت، از داده‌های موجود می‌توان به این نتیجه رسید که این حادثه امنیتی جدیدی نیست.

بخوان  تغییر نام تلسکوپ ناسا به افتخار یک دانشمند حوزه فضا