انتظار 2 ساله دیگر برای کاربران ویندوز 11 تقریباً به پایان رسیده است، این بار برای حالت تاریک Paint

مایکروسافت به ما اجازه داد دانستن که یک برنامه Paint به روز شده – نسخه 11.2304.26.0 – اکنون برای آزمایش کنندگان در کانال بتا ارائه می شود. آستانه خالدار حالت تاریک را در کنار سایر ویژگی ها به همراه دارد.منبع

کانال بتا مرحله قبل از کانال پیش نمایش نسخه در تست ویندوز 11 است، به این معنی که حالت تاریک اکنون به انتشار نزدیک شده است.

علاوه بر حالت تاریک – که اگر حالت تاریک را در تنظیمات ویندوز 11 روشن کرده باشید، به طور خودکار استفاده می شود – نسخه جدید Paint دارای ویژگی زوم بهبود یافته است. دومی امکان تنظیمات دقیق زوم و مقادیر بزرگنمایی سفارشی (در کنار سطوح از پیش تعیین شده زوم) را فراهم می کند. علاوه بر این، قابلیتی وجود دارد که با یک کلیک، تصویر را با اندازه صفحه (و وضوح آن) متناسب می کند. خوب


تجزیه و تحلیل: مقداری پیشرفت سریع (در نهایت)

کاربران ویندوز 11 در نهایت یک برنامه Paint با حالت تاریک دریافت می کنند، همانطور که مایکروسافت برای اولین بار وعده داده بود – البته این ویژگی هنوز در حال آزمایش در حال پیشرفت است.

این انتظار طولانی بود، هرچند – بسیار طولانی – زیرا مایکروسافت در واقع قبل از اینکه ویندوز 11 وارد صحنه شود، این ویژگی را وعده داده بود. از آن زمان، سروصدای زیادی برای اضافه شدن حالت تاریک به Paint به وجود آمده است، اما واقعاً مدتی طول کشیده است. حداقل به نظر می رسد که مایکروسافت در حال نزدیک شدن به خط پایان است.

بخوان  Microsoft Teams برای کاربران آفیس در شرف اختیاری شدن است

پیشرفت بسیار سریع حالت تاریک برای Paint در آزمایش، از کانال Canary در ابتدای ژوئن – که نشان دهنده اولین نسخه های آزمایشی ویندوز 11 است – از طریق کانال Dev، و اکنون به بتا، ما را امیدوار می کند که برنامه به زودی این ویژگی را دریافت خواهد کرد.

البته این تنها نمونه ای نیست که برای همیشه در ویندوز 11 وجود دارد. همین هفته، ایموجی‌های سه‌بعدی وارد آزمایش شدند (کانال قناری)، یکی دیگر از ویژگی‌هایی که برای راه‌اندازی ویندوز 11 وعده داده شده بود. بنابراین، اینها هر دو قابلیت‌هایی هستند که باید بهترین بخش از دو سال را برای آن‌ها صبر کنیم.