به زودی می توانید در GitHub فقط با صدای خود کدنویسی کنید

همچنین دستورات صوتی جدیدی را معرفی می‌کند که برای درک زبان طبیعی طراحی شده‌اند، مانند دستیارهای هوشمند از جمله سیری و دستیار گوگل.

هی، گیت هاب!

در حال حاضر، “Hey, GitHub!” فقط هنگام کدنویسی در VS Code کار می کند، با این حال شرکت امیدوار است[s] برای گسترش قابلیت های خود از طریق تحقیقات و آزمایش های بیشتر» با توجه به الف پست وبلاگ (در برگه جدید باز می شود).

و همچنین توابع اساسی‌تر مانند پیمایش کد، کنترل، و خلاصه، «Hey, GitHub!» همچنین برای نوشتن و ویرایش کد تنظیم شده است.

به اصطلاح “Hey, GitHub!” در GitHub Copilot در اقدامی که شرکت می گوید نرم افزار را برای توسعه دهندگانی که ممکن است قادر به استفاده روزانه از صفحه کلید نباشند قابل دسترس تر می کند.منبع این پروژه از GitHub Next – بازوی شرکتی که به آزمایش ویژگی‌های جدید اختصاص دارد – سرچشمه می‌گیرد و در رویداد اخیر GitHub Universe 2022 این شرکت اعلام شد.

GitHub یک ابزار تشخیص گفتار جدید را معرفی کرده است که امیدوار است با ارائه یک تقویت دسترسی بسیار مورد نیاز به صنعت، دامنه ابزارهای برنامه نویسی خود را گسترش دهد.

بخوان  ماموریت مشترک ناسا و «راکت لب» روز ۲۵ مه پرتاب خواهد شد

GitHub Copilot در ژوئن 2022 به عنوان راه حلی برای کمک به کدنویسی افراد بیشتر منتشر شد، اما شرکت متعلق به مایکروسافت قبلاً به دلیل ادعاهایی مبنی بر افشای کد دیگران بدون ذکر منبع مورد انتقاد قانونی قرار گرفته است.