جدیدترین ردیاب‌های مجهز به جی.پی.اس پیشرفته

انتهای پیاممنبع

نمایشگاه فناوری CES پس از دو سال درگیری جهان با کوید-19 بار دیگر آغاز شده است. در این خبر به معرفی جدیدترین شرکت ردیاب به جی.پی.اس، پرداختیم.

شرکت AirBolt می‌گوید که دستگاه‌ها می‌توانند برای مواردی از جمله استفاده از افراد شخصی، از دارایی‌ها، حیوانات خانگی و موارد دیگر استفاده شوند، محافظت می‌کنند. به این شرکت، سالانه حدود 47 میلیارد دلار اقلام گم‌شده و اکثر مردم تقریباً یک سال از عمر خود را صرف جستجوی اقلام گمشده می‌کنند.

به گزارش ایسنا، شرکت AirBolt از نمایشگاه CES استفاده کرد تا شماره جدیدترین ردیاب‌های مجهز به جی.پی.اس، پیشرفته خود را به لیست دیگر ردیاب‌ها اضافه کند.

ردیاب جدید AirBolt توسط این شرکت به عنوان ردیاب دارای “دسترسی هوشمند به صورت زنده” توصیف شده است. این شرکت محصول خود را انجام AirTag توصیف کرد. AirTag نیز به ردیابی وسایل گمشده کمک می‌کند. در حالی که این محصولات برای شبیه سازی مختصات تقریبی خود به اتصالات Wi-Fi یا بلوتوث محلی متکی هستند، ردیاب AirBolt در کنار این موارد دارای قابلیت جی.پی.اس امکان دسترسی کامل به شبکه های سلولی نیز می باشد.

ردیاب AirBolt با قیمت ۱۳۹ می‌توان اطمینان حاصل کرد که دلار را گم نمی‌کنند.

اساساً اگر یک ماهواره دارای خط دید یا یک تلفن همراه دارای گواهی دریافت باشد، مکان ردیاب AirBolt را می‌توان دقیق مشاهده کرد.

بخوان  منشاء آب زمین از کجاست؟