رئیس پنتاگون از بشقاب‌پرنده‌ها خبر دارند!

گروش می‌گوید این موجودات را در این برنامه‌های بسیار طبقه‌بندی‌شده، با عنوان «هوش‌های غیرانسانی» توصیف می‌کنند زیرا حتی اطلاعات نمی‌توانند با بیان اینکه این موجودات واقعاً از کجا آمده‌اند.

سناتور روبیو ادامه داد: برخی از این شاهدان که با کمیته صحبت کردند، احتمالاً از آنجایی که در آن اطلاعات سنا بودند که گروش مورد صحبت آنها بود. بسیاری از این افراد حتی پیش از این که چنین حمایت هایی در قانون مطرح شود، به ما مراجعه کنند.

با توجه به جایگاه این منابع و بی‌ثباتی ادعاهای آنها، سناتور روبیو خواستار کامل از سوی قانون‌گذاران، سیاست‌گذاران و عموم مردم می‌شوند و می‌گویند که آن‌ها می‌توانند اطلاعات را بدون هیچ گونه پیش‌داوری یا نتیجه‌گیری عجولانه دریافت کنند. وی افزود: ما سعی داریم تا آنجا که می‌توانیم، اطلاعات بیشتری را جمع‌آوری کنیم.

«مارکو روبیو» می‌گوید که گزارش‌های تکان‌دهنده‌های را در برنامه‌های سری شناسایی و مخفی کردن یوفوها (UFO) از مقامات ارشد پنتاگون شنیده است و سعی می‌کند از این افراد در برابر تهدیدهای احتمالی حمایت کند.

سن روبیو که نایب‌رئیس کمیته سنا است، بررسی کرد که تهدیدهای معتبر مشابهی نیز علیه سایر شاهدان کمیته ناشناس، معیشت و زندگی آنها وجود داشته است. وی افزود: من سعی نمی کنم تففره بروم را اما تلاش می کنم تا از این افراد محافظت کنم. برخی از این افراد هنوز در دولت کار می‌کنند و صادقانه می‌گویند که بسیاری از آنها بسیار می‌ترسند. آنها از شغل خود می‌ترسند و برخی می‌ترسند که آسیبی به آنها برسد.

نظرات روبیو نشان‌دهنده نیاز به حمایت‌های تازه ایجاد شده کنگره آمریکا برای افشاگران یوفوهاست. این حمایت‌ها سال گذشته از طریق یک اصلاحیه دو حزبی در قانون مجوز دفاع ملی به تصویب رسید.

بخوان  تصویر حال ناخوش دریاچه ارومیه در میان آلبوم تصاویر فضانوردان

به هر حال، این موضوع قانونی است، روبیو در مورد این افراد و صحت کامل ادعاهای آنها محتاط بود. وی افزود: من آنها را نامعتبر یا معتبر نمی‌دانم. از این ادعاها فراتر از برخی قلمرویی ها هستند که هر یک از ما تا به حال با آن سروکار داشتم.

«دیوید گروش» (David Grusch)، افسر سابق نیروی هوایی آمریکا نیز اوایل ماه جاری ادعا می کند که وسایل و اجساد فضایی توسط مقامات آمریکایی کشف و مهندسی معکوس شده است. این ادعا، انتشار خبرهایی را در جهان به دنبال داشت.

انتهای پیاممنبع

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، «مارکو روبیو»(Marco Rubio) سناتور حزب جمهوری‌خواه آمریکا فاش کرد که افراد زیادی در پنتاگون هستند که دانش دست اولی را در مورد برنامه‌های مخفی شناسایی یوفوها دارند. روبیو گفت: مقاماتی که جایگاه‌های مهم را در دولت ما اشغال کرده‌اند، دانش دست اول یا ادعاهای دست اول را در برنامه‌های فوق سری دولت در اختیار دارند.

گروش، کهنه‌سرباز نیروی هوایی آمریکا که در «آژانس ملی اطلاعات جغرافیایی» (NGA) و «دفتر ملی شناسایی» (NRO) سمت‌هایی داشته است، به بازرس کل گفت که به دلایل تحقیقات خود در مورد همین برنامه‌های بسیار طبقه‌بندی‌شده مربوط به یوفوها، با. تلافی غیرقانونی روبه‌رو شده است.

در ارزیابی روبیو، تعداد زیاد شاهدان دست اول که به کمیته اطلاعات سنا گزارش داده اند، به خودی خود دلیلی برای نگرانی و توجه بیشتر است. روبیو افراد معتقدان کرد: بیشتر این در مقطعی یا شاید حتی در حال حاضر، جایگاه مهمی را در دولت ما داشته‌اند و دارند. بنابراین، حتماً از خود می‌پرسید که این همه افراد با چنین شرایطی، چه انگیزه‌هایی دارند که جلوی بیایند و داستانی را از خود بسازند. این افراد جدی هستند.

بخوان  ساخت لیزر کور کننده ماهواره توسط روس ها

بازرس کل، شکایت گروش را در ژوئیه ۲۰۲۲ معتبر و فوری تشخیص داد و پرونده را برای «آوریل هاینز»(Avril Haines)، اداره‌کننده اطلاعات ملی آمریکا و کمیته منتخب اطلاعات سنا فرستاد.

نظرات سناتور روبیو، به توضیح دادن اطلاعات متهورانه کمی کمک خواهد کرد. هفته گذشته، کمیته به اتفاق آرا ماده‌ای را تصویب کرد که تمام بودجه فدرال را برای هر برنامه مخفی مهندسی معکوس یوفوها، توسط چه دولت آمریکا و چه در بخش خصوصی از طریق یک پیمانکار دفاعی انجام شود، قطع کند. کمیته اطلاعات سنا، واژه‌های خود را با دقت انتخاب کنید و به طور کلی برنامه‌های مهندسی معکوس را هدف قرار دهید که شاملگردهای ناشناس با منشأ غیر زمینی یا عجیب‌ هستند.