رونمایی از سریعترین کفش جهان!

رونمایی از سریعترین کفش جهان!

عواملی که شما راه می‌روید، الگوریتم‌های شما بر اساس حرکات مصنوعی را به یاد می‌آورند تا راه‌حل طبیعی را ارائه دهند.

او از تجربیات خود به عنوان مهندس نیروی محرکه موتور جت استفاده کرد و چهار سال را صرف یافتن راهی برای افزایش راه رفتن با تکیه بر مهندسی بدن کرد.

فناوری این گروه از دلار با قیمت ۱۳۹۹ فروش می‌رسد و برای کسانی که نیاز به سرعت دارند، مناسب است.

رونمایی از سریعترین کفش جهان!

این کفش‌ها که «مون‌واکرز» (Moonwalkers)، به فارسی «راهپیمایان ماه»، نامیده می‌شوند و ظاهری شبیه به رولراسکیت دارند، دور کفش‌های کاربر بسته شده و با استفاده از موتورهای الکتریکی کوچکی که چرخ‌ها را به حرکت در می‌آورند فرد را به سمت جلو می‌برند. حرکت می‌دهند.

طرح این کفش‌ها توسط گروهی از مهندسان حوزه رباتیک در شرکت “Shift Robotics” ارائه شده است. زمانی که موسس این شرکت پیاده‌روی تا محل کار را آغاز کرد، متوجه شد که کفش‌های برقی به‌طور چشمگیری رفت و آمد و به زمان نصف زمان کاهش داد و در آن ایده به ذهنش خطور کرد.

ژانگ در این مورد می‌گوید: آن لحظه، زمانی بود که از خودم پرسیدم که چرا هرگز این ۳۰ دقیقه را پیاده روی نکردم. پیاده‌روی نه تنها امن است، بلکه بخشی از هویت ما است. بنابراین من مأموریتی را برای بهبود راه‌رفتن به جای جایگزین کردن، آغاز کردم.

ژانگ و تیمش یک کنترل‌کننده موتور سفارشی، گیربکس دقیق و یک باتری بسته‌شده کارآمد ساختند که همگی به اندازه‌های کوچک‌تر هستند که درون کفش‌ها قرار دارند.

رونمایی از سریعترین کفش جهان!

سریع‌ترین کفش جهان از فناوری هوش مصنوعی برای حرکت درآوردن هشت چرخی استفاده می‌کند که با حرکات کاربر سازگار است و سرعت راه رفتن فرد را به هفت مایل (۱۱ کیلومتر) بر ساعت افزایش می‌دهد.

بخوان  فضاپیمای دراگون اطلاعات جدیدی را به زمین آورد

برای بازگشت به حالت قفل، پاشنه راست را در هوا بلند کنید و سپس به حالت معمولی روی زمین برگردانید. اکنون آماده‌شده‌اید که از پله‌ها بالا بروید و سوار اتوبوس شوید، سوار شوید و در هر جای دیگری که نمی‌توانید با سرعت دویدن در آن حرکت کنید، راه بروید.

انتهای پیاممنبع

سری ویژگی‌های کفش‌ها الگوریتم‌های ماشینی که به‌فردی می‌رسند را با راه‌های کاربر تطبیق می‌دهند.

کفش‌های مونواکرز کار خود را در حالت قفل شروع می‌کنند و ترمز الکترونیکی چرخ‌ها را کاملاً قفل می‌کند. برای فعال شدن چرخ‌ها باید پاشنه پای خود را در هوا بلند کرده و در جهت عقربه‌های ساعت به سمت پای خود بچرخانید، در حالی که انگشت پای خود را روی زمین نگه می‌دارد.

این ایده زمانی شکل گرفت که ژونجی ژانگ(Xunjie Zhang)، موسس شرکت سازنده این کفش‌ها که با اسکوتر به سمت محل کار خود می‌رفت نزدیک بود با یک خودرو تصادف کند.

نصف شدن زمان رفت و آمد، افزایش سرعت راه رفتن از سه مایل در ساعت(تقریبا پنج کیلومتر در ساعت) به هفتم مایل در ساعت(11 کیلومتر بر ساعت) بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی‌میل، مهندسان صنعت رباتیک از سریع‌ترین کفش جهان رونمایی کرده‌اند. کفشی که با هشت چرخ طراحی شده و راه رفتن افراد را تا ۲۵۰ درصد افزایش می دهد.

انرژی این کفش‌ها توسط باتری‌های سلولی تامین می‌شود. باتری که در عرض 1.5 ساعت به طور کامل شارژ شده و با یک بار شارژ مسافتی بیش از شش مایل(9.6 کیلومتر) را نیرورسانی می‌کند.

بخوان  آغاز مأموریت «Ax-2» به سوی ایستگاه فضایی بین‌المللی