عنوان برتری غرفه دانشگاه تهران در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوریدانشگاه غرفه به غرفه برتر در بیست وچهارمین دوره نمایشگاه عناوین پژوهش، فناوری و فن بازار کشور تهران شد.

به گزارش ایسنا، غرفه دانشگاه تهران در میان 131 شرکت، پژوهشگاه و پارک علم و فناوری حاضر در این دوره از نمایشگاه بیست‌وچهارمین نمایشگاه، فناوری و فن بازار به عنوان غرفه برتر معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

در لوح تقدیری که به امضای دکتر محمدحسین بهشتی، دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری و دکتر عبدالله حاتم‌زاده، دبیر بیست و چهارم نمایشگاه‌های پژوهش، فناوری و فن بازار رسیده است، خطاب به رئیس دانشگاه تهران آمده است که برای ارزیابی انجام شده است. غرفه دانشگاه تهران در بیست وچهارمین نمایشگاه های پژوهش، فناوری و فن بازار، موفق به کسب امتیاز عالی و در جمع غرفه های برتر و منتخب قرار گرفته است.

در این دوره از نمایشگاهی که همزمان با هفته پژوهش و فناوری برگزار می شود، دانشگاه تهران با بیش از 69 اثر در این نمایشگاه که دو عنوان با عنوان «دستگاه نانو هموژنایزر راکتور اولتراسونیک» از دانشکدگان علوم و فناوری های بین‌رشته‌ای و سامانه «ترکیبی» ارائه می‌کند. تشخیص دی‌اکسیدگوگرد در خشکبار» از دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی در اولین روز برگزاری نمایشگاه با حضور روح‌الله دهقانی فیروزآبادی؛ معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری و محمدعلی زلفی‌گل؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شدند.

در نمایشگاه امسال، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران نیز در غرفه مستقل و با ۱۱ پژوهشی حضور داشت.

به گزارش ایسنا، بیست و چهارمین نمایشگاه نمایشگاه های پژوهش، فناوری و فن‌بازار همزمان با هفته ملی پژوهش و فناوری از ۲۰ آذرماه در محل مصلای تهران آغاز به کار کرد و تا امروز، ۲۲ آذر ماه ادامه داشت.

بخوان  هوش مصنوعی مبتنی بر ChatGPT مایکروسافت در جستجوهای Bing ظاهر می شود

انتهای پیاممنبع