مرگ کودک خردسال بر اثر اصابت سنگ تگرگ

بارش تگرگ در ساعت ۷.۳۰ دقیقه بعدازظهر روز سه شنبه آغاز شد و دقایقی بعد این کودک ۲۰ ماهه مورد اصابت یک سنگ تگرگ قرار گرفت. بارش سنگ‌های تگرگ به مدت حدود ۱۵ دقیقه ادامه داشت.

بنا به این گزارش اداره آتشنشانی محلی دست کم ۴۰ مورد گزارش حادثه در مورد آسیب دیدگی منازل، سیم‌های برق و همچنین کمک به افراد مجروح دریافت کرد. تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است سنگ‌های تگرگی را که با شدت زیادی به کف آسفالت خیابان برخورد می‌کند نشان می‌دهد. در یک صحنه از یکی از ویدئو‌ها در حالی که شیشه‌های خودرو‌ها بر اثر اصابت سنگ‌های تگرگ شکسته شده اند دیده می‌شوند.

یک دختر ۱ ساله اسپانیایی بر اثر اصابت سنگ تگرگ ۴ اینچی جانش را از دست داد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی اسپانیا این کودک پس از این حادثه به بیمارستان جوزف تروئتا در خیرونا منتقل، اما صبح روز چهارشنبه مرگ وی به علت ضربه مغزی شدید توسط پزشکان اعلام شد.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز می‌شود که یکی از مرگبارترین بارش‌های سنگ تگرگ در سال ۱۸۸۸ در شهر مرادآباد هند اتفاق افتاد. در آن حادثه دست کم ۲۵۰ نفر بر اثر اصابت سنگ‌های تگرگی که اندازه یک پرتقال بودند کشته شدند.منبع

بیشتر بخوانید


این کودک یکی از ۶۷ قربانی‌ای بود که بر اثر طوفان شدید و بارش سنگ تگرگ در شهر لا بیسبال د المپوردا دچار حادثه شدند. یکی از قربانیان زنی بود که بر اثر جراحات وارده در بیمارستان بستری شد.

بخوان  اجرای 35 درصد پروژه‌ها با مشارکت بین‌المللی/عرضه 2202 محصول جدید در نمایشگاه فناوری

بنا به گزارش دیلی میل، در این حادثه که بعدازظهر روز سه شنبه رخ داد دست کم ۶۷ نفر بر اثر جراحات وارده به سر و صورت و همچنین بریدگی ناشی از اصابت یخ و شکستگی استخوان روانه بیمارستان شدند.