یکی از بدترین بخش‌های تیم‌های مایکروسافت، خوش‌آمدگویی است

به روز رسانی ها، اتاق تیم های مایکروسافت را تشکیل می دهند (در برگه جدید باز می شود) در نسخه 4.16 ویندوز، ظاهری کاملاً جدید برای پلتفرم به کاربران ارائه می‌دهد، از جمله «صفحه‌های محیطی جدید و زنده» و نمای تقویم تازه‌شده که قرارهای آینده را برای کل روز و همچنین جزئیات زمانی که یک اتاق در دسترس است را ارائه می‌دهد.

به‌روزرسانی خوش‌آمدگویی به Microsoft Teams Rooms در ویندوز در راه است که استفاده از این سرویس را کمی قابل تحمل‌تر می‌کند.

مایکروسافت می‌گوید که به‌روزرسانی‌ها به‌طور کلی تا پایان سه‌ماهه اول سال 2023 در دسترس خواهند بود.منبع

کاربران همچنین می توانند ظاهر و احساس اتاق تیم را به دلخواه خود با طیف وسیعی از گزینه های شخصی سازی در دسترس، سفارشی کنند.

مایکروسافت می‌گوید تعدادی از دکمه‌های کنسول Teams Room را نیز به‌روزرسانی کرده است تا دسترسی به ویژگی‌های پرکاربرد را سریع‌تر و آسان‌تر کند. این شامل قرار دادن Meet، Call، Share و Join از طریق دکمه‌های ID در جلو و وسط است که نیاز به چرخش در منوهای طولانی را نفی می‌کند.

این شرکت فاش کرده است که پلتفرم کنفرانس ویدیویی آن به‌منظور ایجاد یکپارچه‌تر شدن آن در سرویس‌های مختلف، و همچنین تغییرات زیبایی‌شناختی برای جذاب‌تر کردن اتاق‌های تیم مایکروسافت از نظر بصری به‌روزرسانی خواهد شد.