ChatGPT اکنون می‌تواند اولویت‌های کاربر خود را به خاطر بسپارد

شرکت OpenAI در اطلاعیه جدید، چند نمونه را در نحوه استفاده از فهرست بندی شده است. به عنوان مثال، آموزگاری که از این چت‌بات برای ایجاد طرح‌های درسی استفاده می‌کند، می‌توان آن را بیان کرد که طرح درس را برای چه چیزی ایجاد می‌کند و دیگر کلاسی نیست که در آینده آن را تکرار کند. والدینی که از این چت‌بات برای خرید مواد غذایی استفاده می‌کنند، می‌توانند آن را بگویند که همیشه برای یک خانواده شش نفره خرید کنند. یک توسعه‌دهنده می‌تواند بگوید که می‌دهد کدی را در پایتون دریافت کند.

چت‌بات ChatGPT چند ایده را برای هر بخش ارائه می‌کند؛ از جمله ای که به آن می گویند چه کاری انجام دهند یا بدهند پاسخ ها چقدر هستند اما می توان از این که از هر چیز دیگری که دوست دارد چت می شود، عبور کرد و به آن اضافه کرد.

اگر از افزونه های ChatGPT استفاده کنید، این ویژگی می تواند برای آنها مفید باشد. به عنوان مثال، می‌توانید ChatGPT را در کدام شهر برای رزرو هتل استفاده کنید؛ بدون اینکه در هر بار سفر به آن شهر لازم باشد به ChatGPT اطلاع دهید.

دستورالعمل های سفارشی، ویژگی های توسعه یافته است که به نسخه بتا برای مشترکین «ChatGPT Plus» اضافه می شود و مورد نظر کاربر را به خاطر میسپارد.

برای آن که این ویژگی جدید کار کند، باید دستورات سفارشی را انتخاب کنید و یک فرم را با اطلاعاتی که می‌خواهید درباره شما بخواهید چت کنید. به طور ویژه، چت‌بات این سوالات را از شما می‌پرسد: «دوست دارید ChatGPT درباره شما چه چیزی بداند تا پاسخ‌های بهتری را ارائه دهید؟» یا «دوست دارید ChatGPT چگونه پاسخ دهد؟»

بخوان  انتشار واضح‌ترین تصاویر از قمرهای یخی مشتری

به گزارش ایسنا و به نقل از فست کمپانی، شرکت چت‌بات «OpenAI» اخیراً به یک ویژگی جدید سودمند مجهز شده است. این چت‌بات می‌تواند دستورهای سفارشی را ارائه دهد. شرکت OpenAI به تازگی از تنظیمات سفارشی برای مشترکین «ChatGPT Plus» رونمایی کرده است. این نقطه‌نظر جدید به‌عنوان ۲۰ دلار در ماه برای این سرویس پرداخت می‌شود، این امکان را می‌دهد تا بر اساس پاسخ‌گویی چت‌بات تعیین‌کننده باشد. وقتی انتخاب‌شده‌های اولویت‌بندی‌شده‌شان را داشته باشند، چت‌شان را به خاطر می‌آورند و در آینده نیز از آنها استفاده می‌کنند.

انتهای پیاممنبع

شرکت OpenAI گفت که دستورالعمل‌های سفارشی در حال حاضر در نسخه بتا برای برنامه‌های Plus در دسترس هستند و در هفته‌های آینده برای همه کاربران توسعه خواهند یافت. این ویژگی در حال حاضر در بریتانیا یا اتحادیه اروپا در دسترس نیست.