ChatGPT ساعت‌های هوشمند را پایین می‌آورد – و به نظر می‌رسد یک رویای علمی تخیلی است

این واقعیت که آمازفیت توانست غول های فناوری را در افزودن پشتیبانی شخص اول از هوش مصنوعی مولد به ساعت هوشمند شکست دهد، یک دستاورد بزرگ است. نزدیکترین چیزی که به ChatGPT در چیزی مانند Apple Watch وجود دارد، یک برنامه شخص ثالث به نام است watchGPT برای اپل واچ (در برگه جدید باز می شود). تقریباً به همین ترتیب کار می کند. برنامه را باز می‌کنید، سؤال می‌پرسید و پاسخی چند پاراگراف دریافت می‌کنید. با این حال، برخی از تفاوت های قابل توجه وجود دارد.

ChatGPT به راهپیمایی خود در صنعت فناوری ادامه می دهد و به مرز جدیدی می رسد: ساعت های هوشمند. برند تناسب اندام Amazfit فاش کرده است که هوش مصنوعی مولد را به عنوان یک ویژگی در دستگاه GTR4 خود اضافه می کند.

نگاه کردن به a اخیراً نسخه ی نمایشی در لینکدین ارسال شده است (در برگه جدید باز می شود)، ChatGPT به عنوان ChatGenius در منوی GTR4 لیست می شود و از آنجا می توانید هر آنچه را که می خواهید از آن بپرسید. این ویدیو نشان می‌دهد که شخصی می‌پرسد چگونه می‌تواند عملکرد دویدن خود را بهبود بخشد. سپس در عرض چند ثانیه، ChatGenius با چند پاراگراف پاسخ می‌دهد که می‌توانید با چرخاندن تاج صفحه ساعت به طور کامل آن را بخوانید. برای پاک کردن پاسخ قبلی روی صفحه ضربه بزنید و می توانید یک سوال جدید بپرسید. حتی می‌توانید از ChatGenius بپرسید که روزتان چگونه بوده است و به شما می‌گوید چند قدم به اضافه ضربان قلب فعلی‌تان برداشته‌اید.

بخوان  شباهت ابزار سنگی میمون‌ها و انسان‌هامنبع