Waze می تواند با این هشدارهای رانندگی فوق العاده مفید شما را از نقشه های گوگل وسوسه کند

Waze app on phone

Waze به روز رسانی خوبی با کیفیت زندگی دریافت می کند که به شما کمک می کند با خیال راحت تر رانندگی کنید و همچنین تغییرات اخیر در جاده را به شما اطلاع می دهد.

این وصله قرار است بر روی دستگاه‌های اندروید و iOS در سراسر جهان منتشر شود، اما عرضه به یکباره انجام نخواهد شد. در عوض، این شش ویژگی در ماه های آینده به صورت تکه تکه ظاهر خواهند شد. کمی پیچیده است، اما هنگامی که اعلامیه را شکست دهید، همه چیز منطقی است.

وقتی صحبت از ایمنی به میان می‌آید، برنامه از قبل از هر وسیله نقلیه اضطراری در مسیرتان به شما اطلاع می‌دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که چه زمانی باید مسیر را تغییر دهید یا مسیر را انحراف دهید. این ابزار در حال حاضر راه خود را برای کاربران ساکن در ایالات متحده، کانادا، مکزیک و فرانسه باز کرده است، با وعده Waze، کشورهای بیشتری به زودی ارائه می شود.

محدودیت سرعت جدید Waze و هشدارهای وسایل نقلیه اضطراری

(اعتبار تصویر: Waze/Google)

به‌روزرسانی مورد علاقه ما باید Waze باشد که تصمیم می‌گیرد تغییرات آتی محدودیت‌های سرعت را در صورت کاهش ناگهانی محدودیت‌های سرعت فریاد بزند. هر زمان که بخواهید از گرفتار شدن در تله سرعت جلوگیری کنید، این یک ابزار بسیار مفید است. سوم، توسعه دهندگان در حال گسترش تشخیص خطر هستند و شامل سرعت گیرها، پیچ های تند و باجه های عوارضی می شوند. هشدارهای محدودیت سرعت و همچنین ارتقای تشخیص خطر در حال حاضر برای همه کاربران ارائه می شود.

منبع