WP Engine راه حل میزبانی مدیریت شده وردپرس خود را در Microsoft Azure گسترش می دهد

شان مک کنا، مدیر محصول، سرویس Azure Kubernetes در مایکروسافت، گفت: «موتور WP در Azure راه را برای شرکا و مشتریان مایکروسافت هموار می کند تا سایت های وردپرس خود را در مقیاس منتشر کنند.

هدر برونر، رئیس WP Engine و مدیر عامل شرکت، گفت: “کار با مایکروسافت بر روی یک پیشنهاد مبتنی بر Azure به ما کمک می کند تا به قول خود مبنی بر قابل اعتمادترین پلت فرم وردپرس در جهان برای مشاغل در سراسر جهان عمل کنیم.”

این رویکرد طراحی مدرن نمونه‌ای از این است که چگونه می‌توان از کانتینرها برای ساخت یک معماری قابل حمل استفاده کرد.

اکنون در دسترس است، مشاغل در ایالات متحده و هلند می توانند Azure را برای ساخت و مقیاس وب سایت های وردپرس با WP Engine انتخاب کنند.منبع راه‌حل جدید از Kubernetes برای کانتینرها استفاده می‌کند، که به مهندسان اجازه می‌دهد تا پلتفرم را به AKS بدون ایجاد تغییرات اصلی در کد، پورت کنند.

موتور WP (در برگه جدید باز می شود) پلتفرم وردپرس مدیریت شده خود را راه اندازی کرده است (در برگه جدید باز می شود) در Microsoft Azure (در برگه جدید باز می شود) برای شرکت هایی که مایکروسافت را ترجیح می دهند.

بخوان  باد برای اولین بار به منبع اصلی تولید برق در بریتانیا تبدیل شد

WP Engine کار خود را با مایکروسافت در سال 2018 آغاز کرد، زمانی که مایکروسافت پلتفرم وردپرس را برای تقویت وب سایت مایکروسافت استوری ها انتخاب کرد.

Ramadass Prabhakar، SVP و مدیر ارشد فناوری در WP Engine گفت: «پیچیدن اجزای وردپرس در کانتینرها، استفاده، مدیریت و استقرار برنامه‌ها را برای تیم‌ها در هر مکانی آسان‌تر می‌کند.

WP Engine می گوید قصد دارد در طول سال 2023 به مناطق دیگر گسترش یابد تا به میزبانی ابری دسترسی جهانی داشته باشد. (در برگه جدید باز می شود) سکو.

WP Engine در Microsoft Azure

ادغام پلت فرم WP Engine با سرویس Azure Kubernetes (AKS) یک راه حل نرم افزاری قدرتمند ایجاد می کند که به طور بومی از وب سایت های پویا ساخته شده بر روی وردپرس پشتیبانی می کند.

WP Engine می گوید که این پیشنهاد چابکی میزبانی وردپرس خود را ترکیب می کند (در برگه جدید باز می شود)پلتفرمی با دسترسی جهانی Microsoft Azure. همچنین تأیید کرد که این راه حل امنیت “تأیید شده” را برای مشاغل سازمانی و SMB ارائه می دهد.

ما مفتخریم که با مایکروسافت در تقویت سایت Microsoft Stories آنها همکاری می کنیم، اکنون با WP Engine مجهز به Azure، 7 برابر سریعتر است.

WP Engine میزبانی مدیریت شده وردپرس، وردپرس سازمانی، وردپرس بدون سر، Flywheel، Local، Advanced Custom Fields و Genesis را ارائه می دهد.