آمازون برای این دوران سخت اقتصادی برنامه جدیدی دارد

آمازون همچنین در حالی که هزینه اشتراک ماهانه خود را در 6.99 دلار نگه می دارد، ردیف Prime تخفیف خورده خود را به Prime Access تغییر نام می دهد. این شرکت بیان می‌کند که دلیل تغییر نام این است که به Prime Access یک هویت منحصربه‌فرد بدهد و از این طریق آن را برای مشتریانی که به آن نیاز دارند بیشتر قابل مشاهده باشد.

آمازون یک مرکز خرید جدید به نام آمازون اکسس راه‌اندازی کرده است، که هنوز در مورد خرید است، اما در یک تغییر، برای کمک به کسانی که با کمک دولت زندگی می‌کنند طراحی شده است.

و همانطور که قبلاً ذکر شد، Prime Access همان مزایای اشتراک پایه را از معاملات تخفیف انحصاری، فضای ذخیره سازی نامحدود در Amazon Photos و دسترسی به سرویس پخش این پلتفرم به شما می دهد.

به گفته یکی از نمایندگان شرکت، هر دو Amazon Access و Prime Access منحصر به ایالات متحده هستند. با توجه به اینکه این اعلامیه به طور خاص به برنامه های فقط ایالات متحده اشاره می کند، تعجب آور نیست.

آمازون مدعی است که مرکز دسترسی را برای ارائه «پیشنهادات قابل دسترس» در این دوران سخت اقتصادی ایجاد کرده است. اگرچه این شرکت وقتی می خواهد از افزایش قیمت ها هراسی ندارد. در فوریه، آمازون قیمت اشتراک ماهانه Prime را به 14.99 دلار افزایش داد (در برگه جدید باز می شود) در امریکا. و چند ماه پیش، انگلستان شاهد همین اتفاق بدون هیچ مزیت جدیدی بود.

دسترسی به آمازون (در برگه جدید باز می شود) با ارائه ویژگی های جدید و پشتیبانی از روش های پرداخت جایگزین شروع می شود. این بدان معناست که مشتریان اکنون می توانند از طریق Amazon Layaway غذا را در وب سایت با SNAP EBT (که بیشتر به عنوان کوپن غذا شناخته می شود) و اقلام مختلف با قیمت بالاتر خریداری کنند. دومی به افراد اجازه می دهد 20 درصد از کل هزینه یک سفارش را از قبل پرداخت کنند و سپس بقیه را در طول زمان بدون بهره یا کارمزد اضافی پرداخت کنند.منبع

به شرطی که واجد شرایط باشید، این ردیف تمام مزایای موجود در یک حساب پرایم معمولی، مانند بازی‌های رایگان از طریق Prime Gaming plus و «تحویل سریع و رایگان» را در اختیار شما قرار می‌دهد.

امکانات

هنگامی که از آنها در مورد گسترش به کشورهای دیگر سؤال شد، آنها گفتند که هیچ اطلاعاتی برای اشتراک گذاری وجود ندارد، اما آمازون در حال بررسی آن است. مشتریان واجد شرایط می توانند Prime Access را به صورت آزمایشی رایگان 30 روزه امتحان کنید (در برگه جدید باز می شود). تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که تصویری را آپلود کنند که نشان دهنده «اثبات معتبر باشد [identification] یا اسناد کمک دولتی.»

هر یک از سه ویژگی اصلی Amazon Access، تمرکز خاص خود را دارد. این برنامه اسنپ (در برگه جدید باز می شود)به عنوان مثال، عمدتاً بر روی محصولات غذایی از جمله سبزیجات، گوشت و نوشیدنی های غیر الکلی متمرکز است. هر محصول غذایی موجود در آمازون را نمی توان با کوپن غذا خریداری کرد. این شرکت بیان می‌کند که شما باید به دنبال مواردی باشید که دارای برچسب SNAP EBT واجد شرایط هستند.

آمازون لایاوی (در برگه جدید باز می شود) برای وسایل الکترونیکی (مانند کامپیوتر و تلویزیون) و وسایل مختلف خانه از جمله مبلمان، ابزار و لوازم خانگی طراحی شده است. برای قرار دادن چیزی تحت layway، باید کادر کنار «Reserve with Layaway» را در صفحه پرداخت علامت بزنید. پس از ثبت سفارش، تاخیر شروع می شود و شما هشت هفته فرصت دارید تا چهار پرداخت را انجام دهید تا آن را به طور کامل پرداخت کنید. اما اگر توانایی مالی دارید، همیشه می توانید آن را به طور کامل از قبل پرداخت کنید.

سایر ویژگی‌های خرید نیز در این اطلاعیه برجسته شده‌اند، اما آنها پشت برنامه قفل نشده‌اند، به این معنی که هر کسی می‌تواند از آنها استفاده کند. این شامل کوپن هایی که صفحه مخصوص به خود را دارند (در برگه جدید باز می شود) جایی که می توانید آنها را “کلیپ” کنید و از Amazon Cash پشتیبانی کنید. این شرکت خاطرنشان می کند که شما همچنین می توانید در صورت لزوم، زبان سایت را به اسپانیایی تغییر دهید (در برگه جدید باز می شود).

انحصاری ایالات متحده