آیا شما یک گیمر با ویندوز 11 هستید؟ در اینجا توصیه مایکروسافت برای افزایش سرعت بازی ها وجود دارد

متأسفانه، مایکروسافت در مورد اینکه این دو ویژگی امنیتی ذکر شده چه نوع تأثیری بر نرخ فریم می‌توانند داشته باشند، توضیح نمی‌دهد، و با خاموش کردن آنها چقدر می‌توانید به دست آورید (تقریباً – بدون شک بر اساس همه عوامل تا حدودی متفاوت خواهد بود) .

در یک پست وبلاگ (در برگه جدید باز می شود) توسط سخت افزار تام (در برگه جدید باز می شود)مایکروسافت دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه خاموش کردن دو ویژگی ارائه می‌کند که امنیت بیشتری را برای رایانه‌های شخصی ویندوز 11 فراهم می‌کنند و در نتیجه عملکرد بهتری را در بازی‌ها ارائه می‌دهند – با این مبادله که با غیرفعال کردن این عملکرد، سیستم شما در برابر حمله آسیب‌پذیرتر است.منبع

ویژگی های مورد بحث عبارتند از یکپارچگی حافظه (در امنیت ویندوز، جداسازی هسته)، و پلتفرم ماشین مجازی، که به عنوان VMP (تحت ویژگی های ویندوز) شناخته می شود. هر دو سوئیچ ساده هستند (به ترتیب یک نوار لغزنده و یک چک باکس) که در صورت تمایل می توان آنها را خاموش کرد.

با این حال، اگر فقط یک تیراندازی رقابتی، مثلاً یک بار در هفته بازی می‌کنید، و کاملاً هوس شدیدترین نرخ فریم ممکن برای آن جلسات بازی را دارید، دانستن در مورد این اقداماتی که می‌توانید در ویندوز 11 انجام دهید مفید است. فقط این کار را نکنید. فراموش کنید بعد از آن چیزها را برگردانید.