آیفون ۱۴ مینی به بازار‌های جهانی عرضه می‌شود

به گزارش سایت گیزموچاینا، این شرکت قصد دارد در ۷ سپتامبر سال جاری آیفون ۱۴ مینی، آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پرو، آیفون ۱۴ پرومکس، آیپد.۲، ۱۰ (نسل دهم)، آیپد پرو ۱۲.۹ (نسل ششم) و آیپد پرو ۱۱ (نسل چهارم) را به بازار‌های جهانی معرفی و در ۱۶ همین ماه به بازار‌های جهانی عرضه کند.

آیفون 14 مینی

طبق گزارش افشاگران، آیفون در سپتامبر سال جاری قصد دارد ۷ دستگاه جدید که شامل جدیدترین آیفون‌ها و آیپد‌ها است را معرفی کند.

گفته شده است آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس جدید دارای آخرین پردازنده موبایل اپل A۱۶ Bionic خواهند بود. در حالی که سایر مدل‌های آیفون ۱۴ از تراشه A۱۵ Bionic که در نسل قبلی نیز وجود داشت استفاده می‌کنند. آیفون ۱۴ مینی غافلگیرکننده است؛ زیرا اطلاعات و شایعات قبلی نشان می‌داد که اپل قصد دارد آیفون مکس۱۴ را تولید نکند و آیفون مینی را جایگزین آن کند. زیرا آیفون ۱۳ مکس در مقایسه با آیفون ۱۳ پرو و پرومکس کمتر فروخته شد.

در مورد آیپدها، هر دو مدل آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی و ۱۱ اینچی برای سال ۲۰۲۲ قرار است دارای جدیدترین تراشه سیلیکونی اپل M۲ اپل، در کنار نمایشگر‌های مینی ال‌ای دی پیشرفته باشند که در حال حاضر تنها تبلت‌های موجود در بازار هستند که دارای نمایشگر کوچک هستند. نمایشگر‌های LED  نسل دهم آی‌پد در حال طراحی مجدد است که در آن دکمه هوم اکنون از بین رفته و امکان تجربه یک تبلت تقریباً بدون حاشیه را فراهم می‌کند.


بیشتر بخوانید


 منبع

بخوان  توئیتر قابلیت unmention را برای همه کاربران عرضه می‌کند