با این دستگاه بی سر و صدا از خواب بیدار شوید

با فرض اینکه سایت ویک‌آپ به تولید انبوه برسید، با مبلغ ۸۵ دلار آمریکا می‌توانید آن را به همراه ۳۰ چسب دریافت کنید.

برق این دستگاه توسط دو باطری تامین می‌شود که طبق گزارش‌ها برای استفاده از سه ماهه کافی است. این برنامه به کاربران در صورت نیاز به تعویض باتری هشدار می‌دهد.

این دستگاه پنج سانتی‌متر طول، سه سانتی‌متر طول و یک سانتی‌متر ضخامت‌ و به‌طور موقت از چسب سیلیکونی ضد پزشکی دارد، به پوست کاربر می‌چسبد که هر کدام از چسب‌ها قابلیت هفت بار استفاده را دارند. قادر به استفاده از دستگاه را روی هر قسمت از بدن که می‌خواهد قرار دهد اما نواحی پیشنهادی شامل ساعد و قفسه سینه است.

این برنامه سه سطح ارتعاش می‌دهد که کاربران می‌توانند بر اساس سنگین بودن خوابشان یکی از آنها را انتخاب کنند. آnneha hemahnیn memی‌nnnd dedstگah hrahrی tenظیm کnnnd کnnnnd کhdhndhndhndیndhnahnahnahyhohyhhnahhnhhnhhnhnyhnyhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhonehn dhahnahnahndhnahndhnahndhndhndhndhndhndhah

به گزارش ایسنا و به نقل از نیواطلس، دستگاه «سایلنت ویک‌آپ» که در حال حاضر یکی از شرکت‌کنندگان کمپین کیک‌استارتر(Kickstarter) است توسط استارت‌آپ مستقر در کالیفرنیا به نام «SmarterWakeUp» ساخته شده است. کیک‌استارتر شرکت آمریکایی و عام المنفعه برای کمک به پروژه‌های نوآورانه در زندگی بشر است که از استارت‌آپ‌هایی با ایده‌های نوین و خلاقانه استقبال می‌کند.

با استفاده از یک اپلیکیشن که بر روی سیستم‌عامل‌های اندروید و آی‌اواس می‌تواند این دستگاه را از طریق بلوتوث به تلفن‌های هوشمند متصل می‌کند و کاربر می‌تواند با استفاده از آن زمانی که می‌خواهد از خواب بیدار شود، استفاده کند. ۱۰ دقیقه قبل از رسیدن به زمان تعیین شده، دستگاه سایلنت ویک‌آپ شروع به انتشار ۲۰۰ پالس ارتعاشی می‌کند. شدت این پالس‌ها به افزایش می‌یابد تا کاربر به طور کامل و نه راحت از خواب بیدار شود. و البته که به یک مزیت جانبی باید گفت کسانی که با شما زندگی می‌کنند از صدای زنگ ساعت شما بیدار نخواهند شد.

بخوان  دانلود برنامه آوت‌لوک مایکروسافت Microsoft Outlook 4.2230.1

بیدار شدن با صدای زنگ ساعت می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد و اگر شما کسی نباشید که قصد بیدار شدن دارد و فرد دیگری ساعت را تنظیم کرده باشد، شنیدن صدای آن می‌تواند آزار دهنده‌تر شود. اینجاست که ابزار سایلنت ویک‌آپ(SilentWakeUp) وارد عمل می‌شود و فرد را بی سر و صدا از خواب بیدار می‌کند.

انتهای پیاممنبع

با این دستگاه بی سر و صدا از خواب بیدار شوید