به‌روزرسانی‌های تیم‌های مایکروسافت در آستانه کاهش دردسر هستند

به همین دلیل، مهم است که کسب‌وکارها بتوانند کارمندان خود را به آخرین نسخه تیم‌های مایکروسافت و سایر نرم‌افزارها تا حد امکان به‌روز کنند.

همانطور که در a ورودی جدید (در برگه جدید باز می شود) در نقشه راه محصول مایکروسافت، این شرکت در حال آماده سازی مجموعه ای از تغییرات است که قول می دهد به روز رسانی مشتریان مختلف Teams را ساده تر کند.منبع

مایکروسافت توضیح داد: «کاربران تنها باید یک بار در هر برنامه یک به‌روزرسانی را تأیید کنند و نسخه جدید به‌طور یکپارچه در تمام چت‌ها، کانال‌ها و جلسات آن‌ها اعمال می‌شود».

به روز رسانی تیم های مایکروسافت

جزئیات فرآیند جدید همچنان نامشخص است، اما پیشنهاد این است که کاربران منوهای کمتری برای پیمایش برای نصب به‌روزرسانی برای تیم‌های مایکروسافت خواهند داشت، که سپس به‌طور خودکار در همه کانال‌ها و چت‌ها اعمال می‌شود.

در طول سال، مایکروسافت صدها به روز رسانی را در مجموعه خود ارائه می کند نرم افزار آفیس و ابزار بهره وری. برخی از آنها فقط بهبودهای تدریجی را ارائه می دهند، اما برخی دیگر همراه با ویژگی ها یا وصله های اصلی جدید برای آسیب پذیری های امنیتی خطرناک هستند.

در اکثر موارد، تیم های مایکروسافت خود را به صورت خودکار به آخرین نسخه به روز می کند. طبق اسناد مایکروسافت، کلاینت‌ها طوری طراحی شده‌اند که هر چند ساعت یک بار به‌روزرسانی‌های جدید را اسکن کنند.

با این حال، اگر به هر دلیلی یک به‌روزرسانی ثبت نشد، کاربران فردی ملزم به نصب دستی هستند، زیرا هیچ مکانیزمی برای متخصصان فناوری اطلاعات وجود ندارد که بروزرسانی را برای ناوگان کامل دستگاه‌ها ارائه کنند.